Під час вашого перебування

Німеччина приваблива для туристів монастирями і середньовічними замками, історичними пам'ятниками і древньою культурою. Столиця держави Берлін славиться Бранденбургськіє воротами, собором Святого Хедвига і Берлінським собором, Німецької державною оперою, палацом Фрідріхштадтпалас, замком Бельв'ю, Рейхстагом, палацом Шарлоттенберг.

 Перлиною Саксонії по праву вважається Дрезден. Опера, церкви Хофкирхе і Крєїцкирхе, картинна галерея привертають увагу туристів з усієї Європи. Кельнський собор, Лейпцизька цитадель, Бонн - батьківщина Бетховена - пам'ятки Німеччини, які варто відвідати в першу чергу. Тури в Німеччину дозволяють туристам помилуватися величчю безлічі німецьких середньовічних замків. Розібратися в цьому достатку допоможе карта Німеччини. Райнфелс і Сунек, Райхенштайн і Райнбрайтбах, Айнбрайтбах і Лойсдорф дозволять зануритися в світ маркграфов і курфюрстів, герцогинь і баронес.

 Подорожуючи по Німеччині, зробіть фото цих середньовічних обителей. Німецька кухня славиться добрими традиціями. Смажена свинина, галушки, капуста, біла ковбаса з гірчицею, кренделі, марципани, мигдальне печиво - лише деякі страви традиційної німецької кухні. І, звичайно ж, пиво - улюблений усіма німцями напій, яким запивають сніданок, обід і вечерю, а також просто втамовують спрагу. Щороку в Баварії - повному центрі Німеччини - проводиться відомий далеко за межами країни фестиваль пива Oktoberfest, який збирає безліч туристів з усіх куточків світу.

Шукаємо термобілизна з позначкою «Warm».

Це умовне позначення маркується на моделях витримують температури від -10'C до -15'C. І краще підійде тим, хто звик на морозі не просто стояти, а як можна активніше рухатися, наприклад, займатися зимовими видами спорту. Якщо у Вас з'явилося затяте бажання покататися на сноуборді, на лижах, на ковзанах, то сміливо одягаємо цю білизну.

Але, якщо ж Вам доводиться більшу частину часу, проведеного на морозі, залишатися нерухомими, наприклад, рибалкам, які в очікуванні клювання змушені сидіти біля лунки, то Вам на допомогу більш щільне термбелье з маркуванням «Extra Warm», при виготовленні якого використовують і натуральну вовна. Термобілизна з позначкою «Extra Warm» одягається під час сильних морозів, коли стовпчик термометра зрадницьки відповзає нижче -30'C. При такій погоді вилазити з під теплої ковдри ой, як не хочеться. Але що робити, якщо - треба?

При виготовленні зимового термобілизни застосовують особливу технологію, яка створює додатковий захист від вітряної зимової погоди. На ярликах такого термобілизни можна знайти умовне позначення - «WG»

Тепер, давайте всі відомості скомпонуємо в зручну таблицю, яка допоможе вибрати види термобілизни відповідне певним погодних умов і передбачуваної інтенсивності фізичних навантажень.

Похожие страницы