Канарські острови переповнені

Такого туристичного напливу, як в цьому сезоні, Канарські острови ще не відчували. В цей час зазвичай низький сезон, пише німецька газета RP-online, проте тепер готелі та апартаменти тріщать по швах. Замість звичних 60% завантаження готелів, в лютому всі номери були вже повністю заброньовані. Туристичний потік збільшився в першу чергу за рахунок гостей з Німеччини (17,1%) і Англії (41,7%).
Тільки у туристичній компанії TUI і її авіакомпанії TUIfly було змінено напрям польоту з Єгипту на Канарські острови на приблизно 40 тис. Місць. Представник TUI Аня Браун розповіла, що «з середини січня острова зареєстрували двозначний приріст».
Очікується, що під час великодніх канікул Канарські острови будуть переповнені. «Найбільшою популярністю користується острів Лансароте», - повідомив представник іншого німецького туроператора, Alltours, який починаючи з квітня ввів додаткові чартерні рейси з Дюссельдорфа. Місцеві туристичні агенти на острові Фуертевентура повідомляють, що готельний потенціал вже витрачено до кінця травня.
Але оскільки туристичний приріст Єгипту і Тунісу зупинився, TUI має намір скоротити свої потужності польоту за цими напрямки на 60%. «Це (бум на Канарах) затягнеться ненадовго», - пояснюють експерти. Вони бачать тенденцію перерозподілу турпотоку в сторону грецьких островів, Туреччини і Болгарії як відпочинку для сімей.

Похожие страницы