Якщо вірити стародавнім писанням

Немає такої людини, хто не чув би про Мертвому морі і його чудодійні властивості. У його воді така висока концентрація солей і мінералів, що життя в цьому морі немає.

Але ці грязі мають терапевтичний ефект, лікують суглоби і запалення, омолоджують шкіру і трансформують проблемні зони.
Не дивно, що це чарівне місце відвідують мільйони туристів щорічно. Але купатися у водах Мертвого моря можна мінімум через день (вода сильно сушить шкіру).
Чим ще можна наповнити свій відпочинок в Ізраїлі?

У північній частині міста є чудові міські пляжі. Вони платні, однак, комфортний відпочинок там буде забезпечений кожному.


Безкоштовні пляжі, як правило, переповнені туристами, там практично не буває вільних лежаків і сам пляж не найчистіше місце. Після обмивання в цілющих водах варто зробити перерву і «відпочити культурно» - приступити до огляду визначних пам'яток.

Для цих цілей цілком підійдуть руїни і печери Кумрана, що розташовані недалеко від міста Єрихону.

У тих місцях були виявлені дві рукописні біблії, віком понад двох тисяч років, а так само манускрипти і поховання більше десяти тисяч чоловік.

За легендами, Ісус приходив саме в ці місця на сорокаденний піст. Так як таємниць і загадок Кумранські печери приховують багато, варто послухати їх історію саме від місцевого гіда.

Які купують тури в Ізраїль обов'язково порадять подивитися на Ваді Сальвадор - місце, де в Мертве море впадає струмок.
Щодня тут можна спостерігати приходять на водопій гірських козлів і даманов, а так само самостійно походити по скелястому подножью і побачити найвищий водоспад.

Любителям гірських подорожей з крутими підйомами та спусками обов'язково варто відвідати Ваді Ог.

Це дуже гарна стежка, яка знаходиться близько Мертвого моря і спрямовується вперед на тридцять кілометрів. Протягом усього шляху екскурсовод розповість багато цікавого про історію та походження цих місць.

Колишній функціонуючий вулкан Махтеш Рамон, зараз є заповідником. У цьому місці можна провести ще один день відпочинку від солоних вод. Щодня екскурсійна група пробує себе як кочівників.

Якщо вірити стародавнім писанням, саме в стінах Монастиря Спокуси Ісус пройшов усі випробування Диявола.

Місце відкрито для відвідування, але щорічно реставрується. Втім, реставратори стверджують, що дизайн будівлі повністю збережений і виглядає, як і дві тисячі років тому.

Обов'язково варто відвідати неймовірних красот заповідник Ейн-Геді. Це століттями утворювати вапнякові гори, де досі знаходять давні поховання. Там же, ви зможете подивитися магазини радянського типу.

А ще там є неймовірної краси водоспад, знаменитий струмок Давида і можна побачити справжні наскальні малюнки.
Захоплюватися екскурсіями можна багато і довго, однак, про відвідування Мертвого моря через день забувати не варто. І тоді запасу здоров'я, привезеного з Ізраїлю, вистачить ще на довгі роки вперед.

Похожие страницы