Компас - стародавній навігатор

Раз вже ми приїжджаємо на відпочинок в якусь країну, то насамперед цікавимося її культурою, одягненої в різноманітні відлуння минулого, що дійшли до наших днів. Вони яскравим запам'ятовується плямою залишаються на картині, намальованої нашою пам'яттю. А чим більше цих яскравих плям, тим цікавіше час, проведеної на чужині.

Що ж це за яскраві плями такі? Ми звичайно ж говоримо про різноманітних екскурсійних програмах, які пропонують туроператори по Єгипту. У даній статті ми розповімо про екскурсії в Єгипті з Хургади, організацією яких займаються російські туроператори. екскурсії в Єгипті перш ніж приступати до їх опису, варто відзначити той факт, що в даний час через нестабільну ситуації в країні, ряд екскурсійних турів попросту не може бути реалізований, оскільки виїзд в глиб країни може бути небезпечний. Але поступово ситуація коли-небудь нормалізується і ця заборона буде назавжди знято.

Раз вже ми говоримо про Єгипті, то найяскравіше враження, яке досить важко забути, залишає насамперед Червоне море! З нього й почнемо!

Зміст
Корисні поради туристам
Морські екскурсії та подорожі на яхтах
острів Утопія Райський острів Ель Гуна
Морська прогулянка Помаранчева бухта Море
Сіскоп Підводний човен Синдбад Акваріум
Російська рибалка Індивідуальна яхта Професійна рибалка
Екстремальні морські екскурсії
Дайвінг Курси підводного занурення Парасейлінг
Знайомство з пустелею
Джип сафарі і загадковий оазис Джип сафарі, загадковий оазис і пісочний місто Мото сафарі
Пісочний місто
Історичні екскурсійні програми
Луксор

Морських екскурсій в Єгипті досить багато, але найкращі з них це - дайвінг! Хоча, на Червоному морі навіть просте плавання в його солоних водах біля коралового рифу теж прирівнюється до одного суцільне задоволення. Але про все по порядку!

Як у нас заведено, ось Вам парочка корисних порад туристам і нашим читачам, які хочуть отримати максимум задоволення від морських екскурсій в Єгипті.

Корисні поради

Кожна екскурсійна програма з купанням починається з того, що туристам видається безкоштовне обладнання: маска, ласти, трубка. Але варто бути гранично уважними. Здавалося б, що тут такого-то? Але ми всі розуміємо про те, що це обладнання далеко не нове, тому, або ласти можуть бути пошкодженими, або маску нам видадуть не за розміром, або трубка буде не ахти. Гідам, по-суті, все одно, вони чесно виконують свою роботу і вже вибрати щось собі масочку кожен турист зможе сам. Але буває всяке. Чи не догледіли і отримали на руки дихаючі на ладан ласти, які ось ось накажуть довго жити, хто при цьому буде винен? Звичайно ж той, хто їх порвав - турист. Так що більш прискіпливо вибираємо всі речі.

Похожие страницы