Особливості клубного відпочинку

Особливості клубного відпочинку

Ще один спосіб - зібрати ранкову росу з трави.

Краще це робити серед високої соковитої трави. Візьміть шматок тканини (можна зняти з себе сорочку, футболку бажано, щоб тканина була натуральною: бавовна, льон і т.д.) і примотати його на стегно (або коліно). Потім, починаємо блукати взад і вперед серед трав'янистої зеленого моря. Роса буде вбиратися в тканину. У підсумку, можна буде отримати кілька ковтків чистої води, вичавленої з тканини.

3. Без води нічого не росте!

Вода у великих кількостях міститься в рослинах, тому, можна буде її у них запозичити. Досить зірвати кілька трав, листя з дерев і пожувати їх, а макуха виплюнути. Зрозуміло, варто пам'ятати, що не всі рослини такі нешкідливі, а зберігається в них вода (сік) може містити й частку отруйних речовин.

4. Дерево Вам на допомогу!

Сік деяких дерев вкрай корисний і смачний. Наприклад, березовий або клиновий сік. Для таких цілей підходять не всі дерева, а лише молоді. Видобувають його кількома способами, але так як у нас при собі нічого немає, то озброюємося плоским каменем і намагаємося розколупати їм у стовбурі дерева невелику (2-3 см) «ранку» у формі літери «V». На місця відколу вставляємо щільні аркуші, виходить щось на зразок жолобка, а на землю під цим жолобком можна покласти яку-небудь ємність (можна акуратно покласти лист лопуха, а в його центр відрізати камінчик, щоб лист не здуло вітром і утворилося щось зразок поглиблення). Через якийсь час сік буде повільно стікати по жолобку вниз на лист лопуха. Зрозуміло, чекати доведеться довго.

5. Лісові плоди

Енну кількість вологи міститься і в диких плодах, ягодах, які теж допоможуть кілька днів протриматися. Але пам'ятайте, що не всі ягоди і плоди дикорослих чагарників і дерев можна вживати в їжу.

Але добути воду можна й іншими способами проте для цього необхідно буде мати при собі цілий поліетиленовий пакунок.

Перший спосіб:

Необхідно набрати соковитою молодої трави, яку по можливості подрібнюємо і складаємо в пакет. Набиваємо пакет травою дуже щільно і зав'язуємо. Потім пакет з травою викладаємо на відкрите для сонячних променів місцевість. Через якийсь час в пакеті буде накопичуватися волога, достатня для того, що б зробити кілька ковтків.

Другий спосіб: «Кам'яна піраміда»

Для цього необхідно викопати невелике заглиблення в землі. Дно утвореної ямки укриваємо поліетиленом (краще, щоб пакет трохи мовби провисав в центрі), і з плоских каменів будуємо піраміду. Протягом ночі в нашому саморобному резервуарі скопитися енну кількість чистої води.

Похожие страницы