Готель під брендом Sheraton в Баку


Баку чекає Sheraton
Перший в Азербайджані готель під брендом Sheraton, що належить готельної мережі Starwood Hotels & Resorts Worldwide, відкриє свої двері в Баку восени 2011 року.
Відкриття готелю Sheraton Baku Airport Hotel є частиною програми стратегічного розвитку компанії, яка передбачає появу в світі більше 60 нових готелів цього бренду протягом найближчих трьох років.
"Баку вважається важливим економічним центром країни і найбільш значущим туристичним напрямком в регіоні. Сильні позиції Sheraton допоможуть надалі позиціонуванні Баку як місця відвідування зарубіжними туристами", - сказав президент Starwood Hotels & Resorts в Європі, Африці і на Близькому Сході Роланд Вос (Roeland Vos ).
Новий готель буде розташований безпосередньо біля міжнародного аеропорту імені Гейдара Алієва. До послуг гостей 207 номерів, включаючи 14 сьютов, а також ресторани, зали для проведення ділових заходів і відпочинку.
В даний час Starwood управляє 72 готелями в Центральній і Східній Європі, включаючи три готелі в Москві і два в Грузії, де в минулому році в Батумі відкрився готель під брендом Sheraton.
Загальна колекція готелів мережі Starwood включає 1,025 тисячі готелів в 100 країнах, в яких працюють 145 тисяч співробітників.

Похожие страницы