Складові гірськолижного відпочинку зазнають змін.

Для любителя лиж насамперед - катання. Але складових зимового відпочинку набагато більше. Трансфер, який з'їдає левову частину бюджету. Готель, шале або апартаменти, які публіка вибирає залежно від бюджету, компанії і переваг. І різні обов'язкові і не дуже аксесуари - страховка, скі-пас, екскурсії.


Складові гірськолижного відпочинку зазнають змін. Якщо раніше переліт на зимові курорти Австрії, Словаччини, Туреччини ініціювали туроператори, піднімаючи в поодинці і вскладчину літаки, то сьогодні така практика відходить у минуле. Досить регулярних авіарейсів вітчизняних і зарубіжних авіакомпаній в міста Європи. Лоукост-компанія літає в Катовіце (Польща), Софію (Болгарія), Меммінген (Німеччина, Австрія), Мілан, Венецію (Італія), Барселону (Іспанія). До альпійським курортам можна дістатися рейсами вітчизняних та європейських авіакомпаній. Туроператорам така ситуація на руку: по крайней мере, блок місць - це мінімальний ризик, який не порівняти з покупкою чартерного рейсу. Чартерні рейси, звичайно, будуть і в цьому році, але вводяться вони тільки на новорічний період - з різних міст України. Ініціатори «новорічних» літаків - TUI і Tez Tour.

І тільки країна «зимової казки» - Фінляндія - вимагає спеціальних туристичних рейсів, які будуть організовані в новорічний період на курорти Киттиля, Куусамо, Рівному та Вуокатті.

Друга складова гірськолижного відпочинку - проживання. В цьому відношенні лижники все більше «дичавіють», тобто переходять в розряд самостійних туристів. Величезний вибір готелів на все гаманці і смаки викладений на майданчиках бронювання, і будь-який грамотний користувач може забронювати собі апартаменти - як правило, шукають житло подешевше.

«Знаючи цю тенденцію, ми не стоїмо на місці і суттєво розширили асортимент турів з недорогим розміщенням в апартаментах і шале. І як би там не було, зимовий відпочинок має багато особливостей і нюансів. Для зайнятих людей важливий, сервіс з моменту рішення про поїздку до повернення додому: це візи страховки, трансфери, дозвілля, супровід туриста і т.д. А якщо туроператор ініціював груповий заїзд, автобусний тур, корпоратив - це і дешевше, і веселіше », - каже Ігор Захаренко, директор туристичної компанії« Феєрія ».

У турфірмі можна дізнатися вартість всіх послуг на гірськолижному курорті, включити дитини в дитячу групу, записатися в школу сноуборду. І по приїзді, не витрачаючи час на пошуки і оформлення, відразу включатися в процес освоєння гір.

«Не думаю, що організація гірськолижного відпочинку відходить у минуле. Навпаки, працювати стає азартнішою і цікавіше. Ми розуміємо, що потрібно опускати цінову планку, і активно використовуємо для цього всі можливості: раннє бронювання, недорогі перельоти, домовляємося, щоб авіакомпанії йшли назустріч туристам і дозволяли безкоштовний перевіз лижних комплектів », - зазначає Анатолій Особик, директор компанії« Відерштраль ».

Похожие страницы