Відомий гірськолижний курорт Франції Куршевель


Відомий гірськолижний курорт Франції Куршевель вирішив проявити турботу не тільки про олігархів, а й підростаюче покоління. Напередодні зимового сезону 2012-2013 адміністрація курорту вирішила модернізувати всі 18 крісельних підйомників з тим, щоб зробити їх більш зручними для дітей.
Для того, щоб запобігти нещасним випадкам, підйомники обладнають спеціальними магнітами. Дітям при посадці буде видаватися спеціальний пояс, який буде вдягатися поверх гірськолижного костюма і "примагничивается" їх до сидіння на весь час поїздки.
Факти падіння дітей з крісельних підйомників - явище досить рідкісне. Проте, щороку у Франції фіксується кілька таких випадків.
Вперше систему Magnestick випробували в Куршевелі кілька років тому. Тоді кілька підйомників були обрані в якості тестової майданчика. Судячи з усього, тести пройшли успішно і черга дійшла до інших підйомників.
Система дозволяє автоматично пристібати дитини в той момент, коли він сідати на підйомник і автоматично відключається після прибуття в кінцевий пункт маршруту.
Варто відзначити, що і для інших курортів Франції подібна система не є революційною. Її свого часу застосували на своїх підйомниках Ла-Танья і Мерібель. Однак такої масштабної модернізації, яку провів Куршевель, поки ніхто не робив.
Завдяки новій системі діти, які навчатимуться в місцевих гірськолижних школах ESF Courchevel, отримають додаткові гарантії безпеки.
Традиційні системи крісельних підйомників передбачають систему обмежувачів-шлагбаумів, які закривають дитини на кріслі. Однак останнім часом почастішали випадки, коли обмежувачі випадково відкривають і діти падають, не доїхавши кількох метрів до станції. Незважаючи на те, що випадки з тяжкими травмами залишаються поодинокими, в Куршевелі все ж вирішили "перебдеть".
Літо - традиційний час для більшості гірськолижних курортів Європи для проведення модернізації своїх транспортних систем. Не тільки Франція, а й Австрія, Італія, Швейцарія регулярно повідомляють про оновлення своєї інфраструктури. Поряд з Куршевелем в низці останніх оновлень можна виділити запуск нового восьмимісцевого підйомника в Кітцбюелі, який відбувся на початку липня. Таким образів, австрійський курорт увійшов в число небожителів, які мають у своєму розпорядженні трьома і більше підйомниками подібного рівня.

Похожие страницы