Тут зберігаються справжні африканські умови

У Танзанії розташувалися численні національні парки, які є не просто державної гордістю, а й найважливішими об'єктами в плані знайомства з африканською природою і її справжньою сутністю.

Такі місця відвідуються величезною кількістю туристів, причому вони приїжджають сюди набагато частіше, ніж в західну Африку і роблять це мандрівники з усього світу.

Тут зберігаються справжні африканські умови життя для всіх мешканців материка. На охоронюваних територіях досі зустрічаються унікальні види і рідкісні представники світу фауни і флори.

Туристи, потрапляючи на незайману людиною територію, занурюються в атмосферу дикої Африки, при цьому для них створюються умови, щоб вони безпечно змогли оглянути дивовижні місця і тварин.

У даному субрегіое Африки мають:

національні парки (12 шт.);
заповідник - Нгоронгоро;
заказники (13 шт.);
охоронювані території з унікальною природою (38 шт.);
культурні місця національного масштабу (близько 120 шт.).

Наступні національні парки Танзанії найчастіше залучають до себе цікавих мандрівників:

Кіліманджаро;
Нгоронгоро;
Серенгеті;
Аруша;
Руаха;
Тарангире.

Неподалік від кордону з Кенією розташувалося місце, знайоме туристам усього світу - заповідник Нгоронгоро. Являє собою він величезний кратер, діаметр якого - 19 км, глибина при цьому - 600 м.

Тут головне не соромитися і вміти заводити натовп, залучати на танцпол посмутнілого і злегка підпилих клієнтів! При цьому вміння танцювати не завжди обов'язкова умова хоч і бажане! Головне бути розкутим і чим безумніше твої танцювальний викрутаси - тим краще!



Як показує практика, самі божевільні танці від аніматорів завжди запам'ятовувалися клієнтами краще, ніж професійно відточену і заздалегідь підготовлений виступ.

Якщо рішучий крок буде зроблений в праву сторону, то доля буде визначена і доведеться стати «Спортивним аніматором».


Відчуйте себе справжнім тренером і влаштуйте нежартівливу зарядку для ледачих постояльців! Організовуйте веселі старти, міні програми з аеробіки та шейпінгу, влаштовуйте міні забіги навколо готелю з призом у вигляді ящика пива або розвивайте в клієнтах спортивний інтерес допомогою гри в волейбол, де гратимуть жіноча і чоловіча команда один проти одного на роздягання ... Хоча, останнє вже занадто на тверезу щось голову.

Загалом, яку б Ви дорогу не вибрали, і куди б Вас ноги не принесли, найголовніше в професії аніматора - це вміння імпровізувати завжди і скрізь!

І вся ця весела аніматорська життя буде триває не менше 7:00 (від 7 до 8, а то і більше годин) на добу. В інший час можете скуштувати плоди простий обивательського життя в Єгипті. Можна буде трохи відпочити, покупатися в морі і т.д.

Але давайте перейдемо до інших особливостей роботи аніматором в Єгипті.

Обов'язки роботодавця перед аніматорами

Зі свого боку роботодавець зобов'язується забезпечити своїх аніматорів безкоштовним проживанням (в номері готелю по 2-3 аніматора або в спеціальних будиночках для персоналу) і харчуванням за принципом шведського столу.

У першу робочу недельку новоспечені повинні будуть пройти курс навчання, який є безкоштовним! Цей тиждень, як правило, є неоплачуваної, так як з точки зору офіційного договору, який повинен полягати в обов'язковому порядку, новоспечений претендент як таким аніматором ще не є.

Оплата праці здійснюється щомісяця від 250 $ до 500 $. Якщо виникає гостра необхідність, то продовжувати візу теж буде роботодавець без навмисного залізання в кишеню свого співробітника. Тобто продовження візи для аніматора буде теж безкоштовно.

Якщо все вищеперелічене довелося куму щось до смаку і виникло питання: «Як стати аніматором в Єгипті?», То для цього варто пройти кілька етапів:

Похожие страницы