Тропічний Курорт в Німеччині

При площади в 5,5 млн кубометров комплекс «Тропические острова» является одним из крупнейших зданий в мире по объему, а также крупнейшим отдельным залом планеты без опорных колонн внутри. «Тропічні острови» - це штучний курорт, розташований приблизно в 60 км на південь від Берліна.Знаходиться він в найбільшому свободностоящей куполі в світі - споруді, схожому на ангар, де помістилося б 8 футбольних полів.
При площі в 5, 5 млн кубометрів комплекс «Тропічні острови» є одним з найбільших будівель в світі за обсягом, а також найбільшим окремим залом планети без опорних колон всередині.  
Це величезна споруда, схожа на ангар, досягає 360 метрів в довжину, 210 метрів в ширину, 107 метрів у висоту і підтримується 14 тисячами тонн сталі.Тут помістилося б 8 футбольних полів.  
Будівля було замовлено в листопаді 2000 року, але його так і не побудували.Компанія збанкрутувала в 2002 році, а через два роки на цьому місці відкрився знаменитий німецький курорт.  
Він являє собою купол, всередині якого знаходиться найбільший у світі критий тропічний ліс з 30 тисячами дерев, чагарників та інших рослин, серед яких - бананові пальми, кави, плющі, ліани, квіти-хижаки.
Кілометрова доріжка в'ється через весь ліс і проходить через міст над мангровим болотом, з якого відкривається чудовий вид.Також варто відзначити, що вікна на одній стороні гігантського купола прозорі, і через них проникає сонячне світло
Возможно, вам понравится
7 Кращих термальних курортів
7 Кращих термальних курортів
Блакитна Лагуна, термальний курорт
Блакитна Лагуна, термальний курорт

Переклад Google & NBSP; & mdash; & NBSP; Національна Ідея
..

Похожие страницы