Shutterstock_71744314.jpg

Тур Німеччина Бенілюкс

Гарячі Автобусний тур: (1Avia +) "Париж - Бенілюкс" від 28108 руб за 10 днів! Доки на візу до 04.10 до 12:00

Для молоді до 18 років у відмічені дати квиток в Діснейленд бесплатно !!!
Знижка на авіаквиток !!!
Музеї в Парижі бесплатно !!!

ЗАЇЗДИ: 27.10
МАРШРУТ: Кельн - Люксембург - Париж (5 днів) - замки долини Луари * - Шантийи * - Нормандія * - Брюссель - Амстердам

ПРОГРАМА ТУРУ:

1 день Москва - Дюссельдорф

Виліт в Дюссельдорф. Точна інформація по авіаперельоту - в розділі «Відправлення». Зустріч в аеропорту за 3:00 до вильоту.
Приліт в Дюссельдорф. Розміщення в автобусі. Переїзд і розміщення в готелі (можливо в передмісті).

2 день Кельн - Люксембург

Вранці оглядова екскурсія по Кельну: готичний Кельнський собор, будинок-музей одеколону, набережна Рейну та ін. Днем виїзд з Кельна, переїзд до Великого Герцогства Люксембург (~ 190 км). Огляд міста з супроводжуючим: Собор Нотр-Дам, Палац Велико-го Герцога, «Балкон Європи», міські укріплення і старі квартали. Увечері переїзд в Париж Нічний Париж (~ 370 км). Розміщення в готелі.

3 день Париж

Оглядова автобусна екскурсія: собор Нотр-Дам, Пантеон, міст Олександра III, набережні Сени, Еспланада Інвалідів, Трокадеро, Тюїльрі, Гранд-Опера, острів Сіте, самостійне відвідування собору Нотр-Дам. Екскурсія в Лувр Візит в Лувр * з гідом € 28/14 (квиток + гід + бронь) або самостійне відвідування квиток - від € 12. Підйом на вежу Монпарнас * € 13 / € 11 (квиток + бронь), при наявності груповий броні заміна на Ейфелеву вежу. Прогулянка * на кораблику по Сені € 12 / € 10. Автобусна прогулянка по вечірньому Парижу. Ніч в готелі.

4 день Париж - Версаль *

Поїздка * Версаль Версаль - палац французьких королів: (€ 40 / € 25 трансфер + квиток + аудіогід), для бажаючих екскурсія з гідом + € 10. Для бажаючих тематичні пішохідні екскурсії по вибору: Латинський квартал * / Монмартр * - € 8 / € 5 діти до 12 років. Пропонуємо вечерю в одному з ресторанів * Латинського кварталу, спробувати равлики «ескарго», жаб'ячі лапки і т.п. від € 35. Увечері відвідування кабаре Мулен Руж * (в 21: 00/23: 00, € 112 + таксі від € 10) або інше кабаре. Ніч в готелі.

Другий варіант - це зняти кімнату у моря вже на місці. Найчастіше, приходячи особисто ви можете у відповідь почути нечувані суми, які можуть шокувати і людини при грошах. Але виявляється є письмовий прейскурант цін, за якими стежать місцеві органи влади. Даний прейскурант частенько порушується, коли господарі кімнат усно пропонують ціну, спеціально підняту - так би мовити «на дурня» і багато людей ведуться і погоджуються. Що б не «пролетіти» варто знати:

- Є спеціалізовані кіоски, які безкоштовно дають інформацію про те де і за скільки можна зняти кімнату на море, причому в даних кіосках ті ціни, які схвалені місцевими органами влади.

- На будинках офіційно схвалених для здачі кімнат, висять спец. таблички - на них великий напис Здаються Кімнати, а так само підписаний номер ІП, тобто власника даних апартаментів. У таких будинках як ціни, так і внутрішній стан контролюються владою.

- А можна заздалегідь забронювати номер в готелі або будиночку допомогою он-лайн пошуку у формі, розташованої нижче. Через цю форму Ви зможете вибрати найбільш вигідні пропозиції на той період відпочинку, який заздалегідь запланували.

Немецкий средний класс против антироссийских санкций

—  Вести.Ru
.. исследованию, крестьяне из Нижней Саксонии в этом году не смогли поставить в Россию около 10 тысяч тонн яблок.

Похожие страницы