Європа Парк Готелі Німеччина

Европа-паркEuropa-Park і головний Атракціон Silver Star

 

Готелі Європа-парк

 

Europa-Park - один з найбільших тематичних парків світу.Готелі Європа-парку сьогодні витримують наплив туристів, який за своїм масштабом поступається в Європі лише паризькому Діснейленді.Європа-парк розташований у Німеччині, в околицях міста Руст, поблизу кордону Німеччини, Франції та Швейцарії.Тематика Європа-Парку, як неважко здогадатися - країни Європи. Тут є свої мініатюрні Німеччина, Великобританія, Франція, Росія та інші країни, а також казкові країни «Шоколадна Земля» і «Країна Вікінгів».Кожна країна має свої особливі атракціони та індивідуальне оформлення: для Росії - балалайка і космічна станція «Мир», для Італії - міні-бароко.Проте головним достоїнством парку більшість туристів вважає американські гірки - одні з найкрутіших у світі.В Європі парк є Атракціон Silver Star - Найбільша американська гіркий Європа.Багато в чому саме за тим, щоб випробувати захоплюючі дух відчуття на гірках в Європа-Парк щорічно приїжджають мільйони туристів.

 

В середньому за рік в Європа-Парк прибуває близько 4 мільйонів гостей.З цієї армії жодних на видовища і емоції відвідувачів основну частину готелі Європа-Парку приймають влітку, а також в період святкування Різдва і Нового Року.Готелі Руста, а також невеликі пансіони в навколишніх селах - ось основні місця, де зазвичай зупиняються приїжджають.У самому ж Європа-Парку розташовані 4 готелю, які не завжди можуть вмістити всіх бажаючих, але про які варто розповісти поподобнее.

 

Готель Colosseo 4 *. Расположений в зоні Італії, цей готель оформлений відповідно: арки, прольоти, тематичні номери, басейни і спа - у всьому присутній атмосфера Стародавнього Риму.Численні кафе готелю Colosseo пропонують, зрозуміло, італійську кухню.Загальна кількість кімнат в готелі - 350, з яких 22 - це тематичні сьюти.З недоліків - відсутність кондиціонерів. В жарку погоду припадати відкривати для провітрювання вікна, які виходять на галасливі алеї Європа-Парку.

Возможно, вам понравится
Готель Marriott в Берліні, Німеччина
Готель Marriott в Берліні, Німеччина
Парк мініатюр. Берлін. Німеччина
Парк мініатюр. Берлін. Німеччина

Ризики та можливості російського бізнесу & NBSP; & mdash; & NBSP; Експерт Online
.. Дії їх властей безпосередньо шкодять їхньому бізнесу в Росії.Підприємці Німеччині теж жалкують, що влада їм прямо говорять: так, ви заплатите за наші дії щодо Росії.

Похожие страницы