Кращі і дорогі готелі світу

Кращі і дорогі готелі світу

У Росії користуються популярність поїздки на відпочинок до Туреччини або Єгипту. Вони вважаються більш доступними з фінансових міркувань і принаджують туристів своїми пам'ятками. Однак, у порівнянні з ними, Чеська республіка може в буквальному сенсі заворожити і закохати в себе будь-якого туриста. Варто лише побіжно згадати про екскурсіях і визначні пам'ятки Чехії, як Вам незастосовне захочеться все це побачити своїми очима.
Практично всі тур агентства пропонують ряд нехитрих турів, вибравши які ви зможете поринути у світ приголомшливо шикарних і чудових замків, соборів, фортець та інших архітектурних творінь міст Чехії.


Наочним прикладом може служити найбільш популярний середньовічний замок Чеських Крумлов, який щорічно відвідують більше 200.000 туристів. Причиною його популярності служить не тільки його унікальний ансамбль архітектурних стилів (плавне переплетення бароко та ренесансу), але і його загадковість. Подейкують, що в ньому водяться справжнісінькі привиди. У просторих залах цього замку після півночі можна почути тихий плач, боязкі кроки і побачити нечіткий силует мешканки потойбічного світу - Білої Пані. Для відвідування туристів доступні буквально всі куточки замку: столові, маскарадні зали, спальні, вітальні. Щоб побачити весь замок цілком Вам доведеться присвятити цьому заняттю не одну годину.

Не тільки замки, але й сам загубився на півдні Чехії місто Чеський Крумлов вразить Вас своєю красою, так як за останні триста років це місто зберіг свій незайманий і первозданний вигляд. Гуляючи по його вуличках і розглядаючи будівлі, Вам здасться, що Ви опинилися в минулому. Правда для повноти картини варто прибрати з вулиць поспішають у своїх справах громадян, які роз'їжджають в сучасних машинах. Проведена в цьому місті весілля або медовий місяць, запам'ятаються молодятам на все життя!


Для любителів спелеології Чехія приготувала ряд дивних створінь. У Конепрусскіе печерах Ви зможете опинитися в минулому нашої планети Земля. Дістатися до них можна якщо їхати по головній трасі Прага - Плзнь. У семи кілометрах від Бероуна і розташовується це місце - Конепрусси.


Головна визначна пам'ятка і гордість цих печер це сталактити і сталагміти, які вражають своєю химерністю. Деякі з них утворивши монолітне скупчення сталактитів у формі труб можуть видавати звуки, якщо постукати по них певним чином. Таке творіння природи називається «органом».

Якщо Ви любите активний відпочинок, то пропонуємо Вам відвідати гірськолижні курорти Чехії. Гірськолижний курорт «Божий дар» є найбільш знаменитим. Це не випадково. Справа в тому, що на Рудних горах гірськолижні траси мають кілька видів складності і розраховані на представників активного виду спорту будь-якого віку. Для самих маленьких існує ряд пологих спусків, а для більш досвідчених любителів екстремального катання створені так звані чорні траси.


Гаррахов це ще одні гірськолижний курорт, який вразить Вас не тільки своєю дивовижною природою з її неповторним пекучим і чистим повітрям, а й своїми трасами з обладнаними на них трамплінами. Тут Ви можете кататися хоч цілий рік. У центрі цього курорту розташовується скляний завод і музей скла, де можна ознайомитися з усією його історією.

Вдосталь накатавшись можна підкріпити своє здоров'я або просто трохи розслабитися, поніжившись в теплих мінеральних водах курортів Чехії.


Перенасичені мінералами і вуглекислим газом мінеральні води з двадцяти чотирьох джерел у відомому на весь світ чеському лікувальному куроте Франтішкови-Лазні, поліпшать Ваше здоров'я і допоможуть вилікуватися від ряду гінекологічних та серцево-судинних захворювань. Сам місто вразить своєю умиротворенням, спокоєм і тишею. Меланхолійний настрій горда буквально заколише Вас у своїй пишною красі будівель і внутрішнього інтер'єру санаторію і готелів курорту.

Похожие страницы