Будівництво нового курорту в Фінляндії

Компанія Holiday Club Resorts Oy починає будівництво курорту Holiday Club Saimaa, що включає спа-готель, аквапарк, поле для гри в гольф, льодову арену і ресторани. Цей інвестиційний проект стане найбільшим в Північних країнах: на першому етапі загальний обсяг інвестицій складе 100 млн євро. Незважаючи на те, що курорт розташований в Фінляндії, він націлений на залучення великої кількості туристів з Росії.
Опитування дослідницького центру Digitieto показав, що в період з травня по грудень 2009 року інтерес росіян до придбання нерухомості для відпочинку у Фінляндії зріс майже вдвічі. В як ідеальне місце проживання під час відпочинку 75% опитаних назвали особняк. 43% росіян зараховують придбання нерухомості для відпочинку у Фінляндії до числа витрат на відпустку, в той час як близько 30% вважають це надійними інвестиціями, що приносять дохід.
"Російські клієнти для нас дуже важливі, - розповідає генеральний директор Holiday Club Rus Кіммо Хеллгрен. - За нашими прогнозами, близько 30% гостей курорту будуть приїжджати з Росії, 60% - з Фінляндії, і інші 10% - з інших країн. Курорт, готель і апартаменти планувалися з урахуванням смаків і потреб російських туристів ".
Holiday Club Saimaa буде побудований на березі найбільшого в Фінляндії озера Сайма в регіоні Йоутсено, усього в 230 км від Санкт-Петербурга. Обсяг інвестицій в проект складе 100 млн євро, з них 64 млн підуть на будівництво спа-готелю. В готелі буде 225 готельних номерів і окремо - 300 апартаментів, які будуть продавати в приватне володіння або на правах таймшер. Площа готелю, ресторанів і розважального комплексу - 31000 м2, загальна площа забудови складе 180000 м2. Проект курорту був виконаний компанією
Pцyry Oyj; забудовником виступить фінська будівельна компанія SRV.
Будівництво готелю планується завершити до літа 2011 року. До 2020 року, коли буде здана друга черга будівництва, в готельному комплексі буде вже 8000 спальних місць. На той час обсяг інвестицій в проект досягне 200 млн євро.
Очікується, що новий курорт підтримає економіку східної Фінляндії. Він уже став найважливішим туристичним проектом в Лаппенранта, чиї влади надали допомогу в пошуку інвесторів. У цьому регіоні, на відстані двох годин їзди від готелю, проживає 10 млн чоловік: всі вони - потенційні гості Holiday Club Saimaa. Основну ставку власники курорту роблять на сімейні і ділові поїздки, в тому числі з Росії.
Концепція Holiday Club означає відпочинок цілий рік. Курорт Holiday Club Saimaa запропонує гостям спа-центр і аква-парк, а також чотири ресторанні концепції. Мультифункціональну льодову арену, що вміщає 4000 чоловік, можна буде використовувати в тому числі як каток, майданчик для концертів і спортивних заходів. На території курорту планується побудувати поле для гри в гольф з 18 лунками. У парковій зоні буде можливим організовувати заходи на 15000 гостей.

Похожие страницы