Пятизірковий готель Aleksander на словенському курорті

На словенському курорті Рогашка-Слатіна, розташованому на сході країни, готується до відкриття п'ятизірковий готель Aleksander, що розмістився в будівлі початку XX століття.
Готель розташований на місці колишнього санаторію, який розпочав приймати гостей в 1905 році і отримав своє ім'я на честь австрійського вельможі Янеза. Санаторій славився комфортними умовами відпочинку, елегантною обстановкою, а також рестораном, який з 1909 року пропонував особливе дієтичне харчування.
Протягом століть комплекс кілька разів змінював свою назву - Esplanade, Excelsior, Aleksandrov dom, Soca. У різні роки в ньому зупинялися аристократи, артисти, політики. Серед іменитих гостей готелю - член царської родини Олександр Караджевіч, письменник і лауреат Нобелівської премії Іво Андрич, скульптор зі світовим ім'ям Іван Местровіча, відомий політик Іво Шубашич.
Готель припинив свою роботу в 1995 році, а 2007-му у нього з'явився новий господар, і в будівлі почалася реставрація. Після закінчення робіт, в квітні, готель знову стане приймати гостей в своїх розкішних люксах.
Вартість проживання в готелі складе від 400 євро. У неї входять сніданок, вільний вхід в велнес-центр і термальний комплекс басейнів "Рогашка Рів'єра", ранкова гімнастика в басейнах і нічне купання по суботах з 20.00 до 23.00, мінеральна вода в питному павільйоні, трансфер до медичного центру, термального комплексу "Рогашка Рів'єра "і готелю Grand Slam, бездротовий доступ в інтернет, пляшка мінеральної води Donat Mg кожен день в номері, оренда велосипедів, оренда тенісного корту на годину в день в готелі Grand Slam, парковка.
Вартість обідів і вечерь становить по 40 євро і оплачується додатково. Крім того, з гостей буде стягуватися туристичний збір у розмірі 1 євро на добу з людини, йдеться в прес-релізі готелю.

Похожие страницы