Бюджетні готелі у Мінську

У Мінську протягом двох років очікується як мінімум дворазове збільшення мережі хостелів. Про це повідомили кореспонденту БЕЛТА в управлінні побутового і готельного обслуговування Мінміськвиконкому.
У столиці активно розвивається цей напрямок готельного бізнесу з надання послуг малими засобами розміщення. Перші хостели відкрилися в Мінську в 2011 році, в минулому році з'явилися ще 6 хостелів на 309 місць. А на 1 квітня нинішнього року в Мінську налічувалося вже 11 хостелів загальною місткістю 464 місця (7 - працюють сезонно).
Вартість проживання в хостелах значно нижче, ніж в готелях - від Br87 тис. За добу в восьмимісних номерах до Br500 тис. - В двомісних номерах підвищеної комфортності.
До речі, ніякої підтримки з боку держави міні-готелям економ-класу не була знайдена, що дозволяє говорити про затребуваність таких засобів розміщення.
Також в Мінську комунальні підприємства будують чотири бюджетні готелі (недорогі готелі в панельному виконанні). Їх зводять на перетині вулиць Нарочанской і Тімірязєва, на вулицях Кошового (навпроти автовокзалу "Східний"), Корженевского (поруч зі спортивно-оздоровчим комплексом "Альпійський сніг"), на території Парку високих технологій (вулиця Купревіча).

Похожие страницы