Підпільні готелі в Іспанії


Співробітники правоохоронних органів Іспанії виявили в Уельві два підпільних готелю, які не мали ліцензії на здійснення готельної діяльності.
Проживання в них обходилося постояльцям в середньому на 50% дешевше, ніж в легальних готелях. Але туристам найчастіше доводилося самим прибирати в номерах і терпіти інші незручності.
Поліцейські і співробітники Міністерства праці провели ряд спільних інспекцій, приводом для яких послужили скарги керівників місцевих готелів на нелегальні готелі, які здавали номера, не маючи на це права.
Зокрема, інспектори відвідали п'ять підозрілих закладів, і перевірка показала, що два з них дійсно працювали без необхідних ліцензій. В цілому було виявлено 22 підпільних номера, і всі вони на той момент були зайняті.
Фахівці Міністерства праці також відкрили два адміністративних справи проти роботодавців. Агенти Цивільної гвардії, в свою чергу, звинуватили їх в порушенні Закону про цивільної безпеки за відсутність записів про проживання постояльців - керівництво готелю не фіксувало факти заселення і виїзду мандрівників і їх особисті дані, що є серйозною загрозою безпеки.
За словами деяких клієнтів, іноді їм доводилося самим прибирати в ванних кімнатах і навіть приносити власні рушники. Крім того, в номерах спостерігалися проблеми з вентиляцією. Перевірка була здійснена в рамках плану «Безпечний туризм».

Похожие страницы