Дивовижні сучасні готелі


Бездротовий вихід в інтернет, рідкокристалічні монітори телевізорів і спеціальні док-станції для iPod і iPad на приліжкові тумбочках вже давно стали буденним оснащенням готельних номерів. І якщо це норма для звичайних готелів, то чим тоді можна ще здивувати постояльців?
Декор в стилі наукової фантастики, вхід в номер без ключа, спеціальні кабіни для караоке і Бетмобіль - ось що ще готові запропонувати сучасні готелі.
Shangri-La Vancouver. Можливо, номер в стилі фільму "Трон" в крижаному готелі і розтане незабаром, але ось електролюмінесценцій сьюти в готелі Shangri-La в Ванкувері ще довго будуть радувати фанатів цього фільму. До слова сказати, як і у всіх готелях мережі Shangri-La, інтернет тут безкоштовний.
Yotel Times Square. Цей готель крім багажного робота, складаються ваш багаж, запропонує спеціальні кабіни, які можна буде орендувати на годину або цілий день - в залежності від ваших потреб. Кабіни оснащені великим шкіряним диваном, кавовим столиком, який, при бажанні, трансформується у великий обідній стіл, великим телевізор з консоллю для ігор, а також караоке.
The Eccelston Square Hotel пропонує розміщення в стилі Джеймса Бонда. Всі номери готелю обладнані прихованими гаджетами, як наприклад, кейс знаменитого агента, який насправді виявився зброєю.
У номері є ліжко з персональної міні-масажною системою, а ванна кімната оснащена спеціальним перемикачем, який матує скляні стінки на випадок, якщо ви не хочете, щоб вас бачили оголеними. Крім того, в номері є 46-дюймовий 3D телевізор, до якого в комплекті додаються 3D окуляри.
Hotel Silken Puerta America Madrid знаменитий тим, що в оформленні його інтер'єрів брали участь 19 архітекторів і дизайнерів, "які сповідують" різні стилістичні напрямки. Кожному з дизайнерів був відданий цілий поверх. Що з цього вийшло - ви можете судити самі, розмістившись в цьому чудо-готелі.
Якщо ви засмучені тим, що компанія Apple не дає вам добро на встановлення нової програми на ваш iPhone, то за розрадою ви можете попрямувати в готель New Yorker, на 33 поверх, в номер 3327, в двомісний сьют, де знаменитий завойовник електрики Нікола Тесла провів останніми роками свого життя.
Що таке iPhone в порівнянні з дослідами над бездротовою передачею електрики, які проводив знаменитий учений, який вважався за життя трохи божевільним! Але, як кажуть, сам Томас Едісон без попиту запозичив деякі розробки вченого, отримавши з них великий гонорар, а той час як сам Тесла помер, практично, жебраком.
І, нарешті, готель Eden Hotel пропонує всім невтомним фанатам Бетмена розміститися в спеціальному тематичному номері. Крім того, сам номер знаходиться в готелі, який славиться своєю еротичної спрямованістю. У найбільш пікові сезони готель пропонує своїм постояльцям лубриканти і красиву білизну. А що стосується самого номера, то він прикрашений логотипами Бетмена - вони всюди: над ліжком, над телевізором, на дзеркалах, на стінах і, звичайно ж, на розкішній ліжка у вигляді Бетмобіля.

Похожие страницы