Radisson Blu Resort, Буковель - готель міжнародного бренду


Готель Radisson Blu Resort, Буковель нагороджений премією Hospitality Excellence Award в номінації 12 кращих готелів 2012 року. Цього року організатори щорічної професійної премії в сфері індустрії гостинності України сдели акцент на кращі ідеї, інновації та рішення в індустрії гостинності.
Конкурс Hospitality Excellence Award, створений спілкою громадських організацій "Рада з питань туризму і курортів", зазначив в цьому році різні аспекти діяльності сучасного готелю - від успішних рішень в операційній діяльності та маркетингу до дизайну і технологічних інновацій. Radisson Blu Resort, Буковель увійшов до числа переможців не випадково: єдиний готель міжнародного бренду на карпатському курорті "Буковель" можна назвати дійсно унікальним і з точки зору дизайну, і з точки зору технічного оснащення, і звичайно, з точки зору сервісу в рамках філософії " Yes, I can! " ("Так я можу!").
Radisson Blu Resort, Буковель відкрився в серпні 2012 року, проте вже став трендовим місцем для відпочинку і проведення заходів. Готель пропонує 252 номери, витриманих в альпійському стилі. При цьому з кожної кімнати відкриваються захоплюючі подих панорамні види на гори. У кожному номері є безкоштовний високошвидкісний доступ в інтернет. У більшості кімнат є власна тераса і гардеробна, а для розваги гостей у вартість проживання входять 50 каналів супутникового телебачення.
Radisson Blu Resort, Буковель працює для гостей протягом усього року, і по-суті є готелем для відпочинку в будь-який сезон. Наприклад, любителі зимових видів спорту оцінять, що Radisson Blu Resort, Буковель розташований на схилі гори, в безпосередній близькості до підйомника №7. Крім того, для зручності лижників тут є власний зал для зберігання лижного інвентарю і переодягання. Ті, ж, хто не захоплюється гірськими лижами і сноубордом, також можуть знайти в готелі заняття до душі: від релаксації в Wellness & SPA-центрі Anne Semonin до веселих apres-ski вечірок в нічному клубі готелю.
Оскільки готель розташовується в одному з наймальовничіших і екологічно-чистих куточків українських Карпат, дуже серйозний розвиток тут отримує новий напрямок - антистрес-туризм. Гармонія душі і тіла досягається завдяки синергії декількох факторів: розташування в дали від шуму і динаміки великих міст, в екологічно-чистому напрямку і можливість скористатися антистрес програмами в Wellness & SPA-центрі Anne Semonin, де до речі є унікальна і єдина на Україні релакс-сфера AlphaSphere.
До готелю можна дістатися на автобусі, поїзді або на машині з Яремче та Івано-Франківська, які знаходяться на відстані 35 км і 100 км відповідно. Найближчі аеропорти розташовані в Івано-Франківську і Львові.

Похожие страницы