8 справ, які слід виконати перед подорожжю

Точка зору:

Це самий хороший велосипед для турпоїздок як для новачків, так і для більш досвідчених велотуристів. Недоліків за якістю збірки не було виявлено. У процесі експлуатації знос мінімальний. Витримує серйозні навантаження.Універсальна модель велосипеда. Алюмінієва рама має гоночну геометрію типу Ready For Race, яка підходить для гоночних байків. З амортизаційної 100 мм виделкою, з можливість блокування ходу. Має 24 швидкості, зручне сидіння і кермо. Підходить для професійного спорту і простому катанню по міській місцевості. Важить близько 13 кг і коштує приблизно 18.000 руб.

Плюси:

- Легкий

- Подвійні обода

- Хороші гальма

- Амортизаторная вилка може регулюватися

- Легко перемикає швидкості

- М'який хід по нерівностях

Мінуси:

- висока ціна

Точка зору:

За рахунок високої підвіски і амортизаторів хід цього велосипеда вельми гарний і м'який. Його можна максимально чітко підлаштувати (відрегулювати) під себе, що зробить велопрогулянки максимально комфортними. Після довготривалої експлуатації вимагає мінімального технічного обслуговування, що говорить про його досить хорошій якості і надійності.Одним словом шикарна модель для спортсменів аматорів типу хардтейл. В основі алюмінієва рама, з високою стійкістю до зовнішніх впливів, а для більшої жорсткості рульової колонки і каретки, були використовували овалізірованние труби рами. Їх конфігурація найбільш точно відповідає поширенню навантаження у відповідних вузлах. Для гарантії більшої міцності додана косинка в районі рульової труби. Регульована амортизаційна вилка Rock Shox Dart 3100 мм з функцією блокування. На ньому встановлено навісне обладнання високого аматорського, високого і напівпрофесійного рівнів: Shimano Deore / Shimano SLX / Shimano Deore XT Shadow. 27 швидкостей. Важить він 12,5 кг, а коштує від 24.000 руб.

Плюси:

- Легкий

- Має подвійні обода

- Хороше зчеплення з дорогою навіть під час негоди і при талому снігу

- Можливість блокування амортизатора з важелем на кермі

- М'який хід

- Є місця для кріплення багажника

- Хороше навісне обладнання

- Запам'ятовується дизайн і зовнішній вигляд

Мінуси:

- Незручне сидіння

- Дуже висока ціна

- Погана за якістю фарбування

Точка зору:

Вельми хороша модель, яку оцінять як професіонали, так і аматори. Правда за такі гроші могли б фарбу підібрати получше, яка при найменшому зовнішньому впливі карябаются. Такий велосипед добре тримає дорогу і забезпечує надійне зчеплення в дорогою навіть в місцях великого скупчення грязі і талого снігу. Шкода, що він настільки Дрого.

Тут запропонована лише мала частина велосипедів від різних виробників, але вже на основі цього можна зробити свій вибір. Головне пам'ятати про те, що найкращий велосипед це той, який максимально комфортний для вас під час довготривалих поїздок, який упевнено тримає дорогу і м'який по своєму ходу навіть по пересіченій місцевості. Думайте самі, чи варто економити на мінімальній збірці і комплектації, коли після декількох поїздок доводиться проводити технічний і косметичний ремонт. У кожному разі бажаю Вам легких доріг, комфортної їзди і максимум задоволення від вело-прогулянок.

Похожие страницы