Які продукти можна вживати під час подорожі

Хоч вона і досить легка і зручна при транспортуванні, однак ряд мінусів все-таки є. Один з основних це огидна якість внутрішньої обробки кишень і дрібної фурнітури. Якщо захочете її розкласти, то уважно стежте за тим, як ви натягаєте стропи (відтяжки), якщо перетягнути, то намет поведе в сторону. Я б сказала, що вона дещо «примхлива» і вимагає до себе делікатного поводження. За такі гроші хустці можна купити в кілька разів краще і

Туристична Швидкорозбірна намет у вигляді півсфери, розрахована на двох осіб. Для матеріалу її дуг використовується склопластик. Шви герметичні і проварені. Тамбур досить просторий і з одним входом. Має зручні 4 відтяжки. Для тенту внутрішнього і зовнішнього тамбурів використовується поліестер, всередині зручно розміщені кілька кишень і підвісних полиць. Важить такий намет близько 5 кг. Коштує від 6.000 руб.

Розмір зовнішнього намету 315x195x126 см.

Розмір внутрішнього намету 210x185x120 см.

Розмір в упакованому вигляді 80x17x17 см.

Плюси:

- Швидкорозбірна

- Влагоустойчивая

- Зручна

- Добре накопичує і утримує тепло

Мінуси:

- Дуги каркаса виготовлені зі склопластику

- Важка

- Відносно дорога

- Займає багато місця

Точка зору:

Хороша намет для тих випадків, коли у вашому житті вага не має значення. В іншому вона більш зручна і практична, оскільки процес її установки займає щонайбільше 5 хвилин. Надійно вкриває від дощу і негоди, зберігаючи усередині тамбура прийнятну температуру.Двомісний намет, призначена для екстремальних видів туризму у вигляді півсфери. Матеріал каркаса зроблений з алюмінієвих труб, а тент з нейлону з двома вентиляційними вікнами. З додаткових деталей даної моделі є внутрішні кишені, кріплення для ліхтарика, штормові відтяжки, вітрової клапан. Важить вона трохи більше 1 кг. Коштує в межах 6.500 руб.

Розмір зовнішнього намету 200x115x90 см

Плюси:

- Дуже легка

- Міцний алюмінієвий каркас

Мінуси:

- Тісний

- Волога просочується всередину (під час конденсації або в умовах сильних тривалих зливових дощів і негоди)

- Дорога

- В процесі складання вкрай незручна

- З одним тамбуром

- У літній період при високій температурі в ній стає вкрай спекотно.

Точка зору:

Хоч ця палатка конструювалася безпосередньо для вкрай складних екстремальних умов, однак, вона зовсім для цього не придатна. Радує тільки те, що вона дуже легка. В іншому просто убога.Намет екстремального типу, призначена для походів різної категорії складності. Вона складається із зовнішнього і внутрішнього наметів. Для тенту був використаний нейлон, а для внутрішнього намету поліестер. Дуги виготовлені з алюмінієвого сплаву. Вхід в такий намет є один. Важить вона трохи більше 1 кг. Коштує в межах 11.000 руб.

Розмір зовнішнього намету 260x105x95 см

Розмір внутрішнього намету 220x105x95 см

Розмір в упакованому вигляді 42x15x15 см

Плюси:

- Дуже легка

- Компактна

- Добре накопичує і утримує тепло

- В комплекті чохли та сумки для транспортування намети і її складових

- Влагоустойчивая

Мінуси:

- Тіснувата

- При зборці і впаковуванні потрібно витратити трохи часу

- Дорога

Точка зору:

Намет досить хороша. Продуманий дизайн, обробка, якісні шви на стику каркаса, водонепроникна тканина, добре тримає тепло навіть при низьких температурах. При всьому при цьому вона дуже легка і не займає багато місця в складеному вигляді. Одне засмучує це її ціна.

Похожие страницы