Що не варто брати з собою під час подорожі

Точка зору:

Дешевий без вишукувань і додаткових зручностей. Оптимальний при виборі, але можна знайти і дешевше. Поширена проблема всіх килимків такого типу це клапани, які з часом можуть продірявився, але й то в рідкісних випадках. При дуже низьких температурах (-25 за Цельсієм) зберігає мінімальну кількість тепла.

Огляди самонадувной килимківTRAILPRO large і TRAILPRO regular

Самонадувной килимок товщиною 5 см рятує в будь-яких погодних умовах, краде всі нерівності поверхні. Швидко наповнюватися повітрям і здувається. Для виготовлення його верхнього шару був використаний матеріал - поліестер Ripstop, а для нижньої його частини - нейлон Oxford з антиковзаючим покриттям. Його відносна теплоізоляція - 5,1. Вага large - 1,2 г, розмір - 63 × 196х5 см. Вага regular - 910г, розмір - 51 × 183х5 см. За ціною вони приблизно однакові від 5.000 руб.

Плюси:

- Хороший і надійний клапан

- М'який

- Краде абсолютно всі нерівності поверхні

- Добре накопичує і утримує тепло

- В комплекті поставляється з чохлом

- Швидко здувається і надувається

- Комфортний і зручний

Мінуси:

- Дороговато

Точка зору:

Це, звичайно ж, саме те, для маршрутів різного ступеня складності і при різних погодних умовах. Сперечань практично не має. Дуже добре тримає форму, швидко надувається і здувається. Клапан дійсно надійний і якісно зроблений. На ньому тепло і затишно.

Далі включимо сюди так само і фірму ALEXIKA, яка періодично зустрічається в салонах роздрібної торгівлі у сфері тур-послуг. Що можна сказати на її рахунок? Особливо на якість продукції даної фірми не розраховуйте. Справа в тому, що це одна з таких фірм продукція, якої поставляється безпосередньо з Китаю, хоча іноді говорять, що це Корея. Ціна тут непостійна і я б сказала, що примхлива. Часом різниця в ціні вражає своїми масштабами. Якість середня, але прийнятне.


Самонадувной килимок, призначений для тривалих подорожей з помилковим маршрутом, таким як сходження, альпінізм і будь-який інший екстремальний туризм. Розрахований на міжсезоння і зимовий період. Досить легкий і компактний. Сам килимок підкреслює анатомічну форму спини, складається з спіненого поліуретану з формою у вигляді ромбів. Дно більш ущільнено. Важить він 700г. Розмір - 180 × 50х2,7 см. У складеному вигляді - 18 × 62 см. Стоїть в межах 2.000 руб.

Плюси:

- Недорогий

- Зручний

- Утримує і зберігає тепло

- Досить легкий

- Компактний

Мінуси:

- Клапан неміцний

- Поверхню можна пошкодити, в результаті чого він буде пропускати повітря

- Повільно спускає повітря

Точка зору:

Альтернативна заміна килимку - «пінці». Він в принципі хороший, але погано витримує навантаження, особливо якщо використовується досить важкою людиною. На знос не стійкий, однак, його вистачить не кілька сезонів. Найслабше місце - клапан. Вартість вельми прийнятна.

Alexika COMFORT PLUS

Серія комфорт плюс відрізняється тим, що вони виготовлені на основі ортопедичних матраців. Товщина цього килимка 10 см, має зворотний клапан для більш швидкого і комфортного здування. Килимок виготовленні зі спіненого поліуретану, лицьова сторона покрита велюровою тканиною, а зворотна більш ущільнена і оснащена антиковзаючим покриттям. Самі клапани зроблені з латуні з пластиковим покриттям. Так само є додаткова стропа, що дозволяє з'єднати два спальника, перетворюючи його в двоспальний килимок. Важить він 3,4 м Розмір - 198 × 70х10 см. У складеному вигляді - 27 × 82 см. Стоїть в межах 4.000 руб.

Плюси:

- Двоспальний килимок

- В комплекті до нього йде ремнабор

- Два клапани

- Зручний

- Досить добре накопичує і утримує тепло

Мінуси:

- Один з клапанів пластиковий

- Важкий

- Дороговато

- Слабкі клапани

Точка зору:

Великий і досить практичний килимок, який підійде для тур-походів різного ступеня складності. На ньому відчуваєш себе досить комфортно і затишно. Правда клапани заслабкі, особливо той, який використовується при здуванні, так як він повністю пластиковий. Це саме його слабке місце. У загальних рисах він непоганий, але хотілося б за такі гроші чогось трохи краще.

Ну і наостанок хотілося сказати про те, що не існує однозначної думки з приводу того, який килимок краще. Хтось скаже вам про те, що самонадувной килимки погані тому, що вони періодично спускаються, не тримають форми, клапани їх ненадійні і він швидше віддасть перевагу таким коврикам звичайну «пінку». Знову ж таки все це залежить від того з яким килимком і якої фірми «познайомився» дана людина. Так само практично будь килимок розраховується для певних категорій (кемпінгові, для екстремального виду спорту) і сезону (осінь - зима, весна - літо). А наші винахідливі і невгамовні російські уми знаходять нестандартне застосування для тих же «пінок», використовуючи їх як роздмухувало для багаття, що неможливо здійснити, маючи у себе самонадувний килимок.

Яким би не був ваш вибір, він залежить тільки від ваших Потебні, смаків, уподобань і характеру. Бажаю вам зробити свій дійсно правильний вибір. Успіхів вам у цьому!

Похожие страницы