Яких продуктів варто уникати під час подорожі

Турист - це якийсь бідолаха з душею бездоганного романтика і шукач пригод на свою п'яту точку. Він, немов черепаха, носить свій міні-будинок - намет. Правда не всякий турист рухається зі швидкістю даної тварини. Деякі можуть з легкістю і витонченістю гірських парнокопитних скакати по лісах, полях і горах. Іноді намет може доставляти воістину безмежне задоволення не тільки в розібраному вигляді на землі, але і при транспортуванні. Як такого добитися і що для цього потрібно зробити і буде з'ясовано в даній статті. Тут ми розглянемо деякі популярні намети, і основним критерієм при виборі будуть:

- Якість

- Ціна

Причому, під якістю мається на увазі не тільки міцність використовуваних матеріалів (тканина, каркас, обробка, фурнітура та інше), а й зручність експлуатації, здатність накопичувати і утримувати температуру, комфортність перебування в ній і багато інших якостей, які в ідеалі хотілося б відчути на практиці . Розглянемо деякі з них.Дані намети бувають розрахованими на різну кількість осіб (від одного і більше), що в свою чергу тягне за собою зміну її розміру і ваги, хоча в збірці тієї чи іншої моделі використовуються ідентичні матеріали. Це трекинговая універсальний намет у вигляді півсфери, її модель оснащена двома виходами. Внутрішнє оздоблення складається з нейлону, добре пропускає повітря, шви проклеєні і укріплені. У моделі передбачена москітна сітка і захист від ультрафіолетових променів сонця. Дно з поліестеру надійно захистить від вологи і вогкості під час дощу. Дуги каркаса складаються з скловолокна. Її вага близько 5 кг. Середня вартість від 3.500 руб.

Розмір зовнішнього намету 315x160x135 см

Розмір внутрішнього намету 205x155x135 см

Плюси:

- Недорога

- Не пропускає вологу

- Добре утримує тепло

- Містка (намет, розрахована на двох осіб, може вмістити ще одного без втрати зручності розміщення)

Мінуси:

- В процесі посиленої експлуатації намет може деформуватися у зв'язку з тим, що дуги виготовлені зі склопластику

- Шви з часом можуть дати текти

- Вимагає великого часу при установці.

Точка зору:

За такі гроші це досить вигідне придбання. Підходить для тих, хто воліє недовгочасні сімейні виїзди на природу, але для піших турпоходів такий намет зовсім не підходить хоча б у силу того, що її вагу і об'єм сильно ускладнить її транспортування. Відпочинок в такому наметі буде комфортним навіть при зливових дощах і негоді. Експлуатація розрахована на річний та осінні

Трекинговая намет, розрахована на трьох осіб і має два входи. Каркас зроблений з алюмінієвих дуг у вигляді півсфери. Основа тенту і дно виготовлені з поліестеру. Має захисну москітну сітку, вітрової клапан, 2 вентиляційних вікна, штормові відтяжки, внутрішні кишені, підвісні полки і кріплення для ліхтарика. Вага близько 4 кг. Вартість в межах 7.500 руб.

Розмір зовнішнього намету 380x220x130 см

Розмір внутрішнього намету 220x180x130 см

Розмір в упакованому вигляді 50x18x18 см

Плюси:

- Відносно легка

- Міцний алюмінієвий каркас

- Вологонепроникна

- Добре накопичує і утримує тепло

- В процесі експлуатації досить зручна

- Містка і простора

Мінуси:

- Відносно дорога

- В процесі експлуатації шви можуть дати текти

- Погано вентильована

Точка зору:

Цей намет легша для свого типу, вільно вміщає трьох осіб з їх рюкзаками і оснащенням. Добре накопичує і утримує тепло всередині, створюючи оптимальну температуру. В цілому непоганий варіант, однак, ціна на неї завищена.Трекинговая намет у вигляді купола з алюмінієвим каркасом, місткістю, розрахованою на трьох чоловік. Тент зроблений з поліестеру, що має протимоскітну сітку. Усередині зручно розташовані різні полки, кишені, навіс та інше. Намет має один вхід. Вага 3,6 кг. Вартість від 5.000 руб.

Розмір зовнішнього намету 290x215x115 см

Розмір внутрішнього намету 190 см

Розмір в упакованому вигляді 50 × 18 см

Плюси:

- Зручна

- Містка

- Досить легка

- Водонепроникна

- Тканина з просоченням, що захищає від високих температур

- Міцний алюмінієвий каркас

Мінуси:

- Відносно дорога

- Внутрішні карми не укріплені більш щільним матеріалом

- Вимагає делікатності і акуратності при установці

Похожие страницы