Кінематографічний турпотік на Мальту


Мальта увійшла в число напрямів, що просувають свої кінематографічні пам'ятки. Цей вид туризму набирає популярність у всьому світі. Багато країн, колишні місцями зйомок популярних фільмів, створюють тематичні парки і запускають екскурсійні тури. З іншого боку, туристи часто самі приїжджають на місця легендарних кіноподій, не чекаючи зведення там атракціонів.
Мальта вирішила не упускати можливості систематизувати "кінематографічний турпотік". На острові було знято майже 300 фільмів, серед яких - "Христофор Колумб", "Опівнічний експрес", "Мюнхен" "Гладіатор", "Граф Монте-Крісто", "Ю-571", "Троя", "Код да Вінчі" і багато інших.
Російські кінематографісти теж полюбили маленьку острівну державу. Тут відбувалися зйомки фільмів "Нова земля", "Непереможний", "Людина, яка знала все", телесеріалів "Кобра: Антитерор", "Льодовиковий період", "Партизани".
У 2011 році студія Paramount планує знімати на Мальті фільм "Світова війна Z" з Бредом Піттом у головній ролі; норвезькі кінематографісти вже працюють тут над картиною "Кон-Тікі", а британська телекомпанія Sky1 - над серіалом "Синдбад".
Одним з найбільш модних проектів кінематографічної Мальти зараз є серіал "Гра престолів" телекомпанії HBO. Його бюджет може перевершити один з найбільш дорогих на сьогодні проектів компанії - серіалу "Рим". Перший сезон "Ігор" був знятий на острові, тут же незабаром розвернуться сцени другого сезону. І, нарешті, навіть індійський Боллівуд планує попрацювати на Мальті.
Близькість до основних європейських столиць, англомовні фахівці, м'який клімат, безліч розташованих недалеко один від одного зручних місць для зйомок історичних сцен значно здешевлюють кіновиробництво - саме тому багато студій світу вибирають острів для роботи.
Все це дозволяє також створити мережу туристичних маршрутів, яка допоможе туристам не загубитися у всьому різноманітті кінематографічних об'єктів. А компактні розміри архіпелагу практично гарантують "випадкову" зустріч з тією чи іншою зіркою в ресторані, на пляжі, в готелі або під час шопінгу.

Похожие страницы