Конкуренція на внутрішніх маршрутах авіаліній Норвегії

Авіакомпанія «Norwegian» посилює боротьбу за авіапасажирів за рахунок збільшення кількості рейсів між Осло і іншими містами. У відповідь «SAS» збільшує трафік рейсів за кількома важливими напрямками.
- Ми бачимо високий попит на додаткові рейси по найбільш завантаженим внутрішніми маршрутами Норвегії. Отже, для того щоб у подорожуючих була можливість вибору, збільшуємо частоту існуючих рейсів, - заявив в інтерв'ю газеті «Finansavisen» керівник відділу комунікації Norwegian Лассе Сандакер-Нільсен.
Щотижня по маршруту Трондхейм - Осло літає 138 літаків авіакомпанії «Norwegian». В цьому році частота рейсів за цим напрямком зросте на 15% в день.
Також на 15% збільшиться кількість рейсів за маршрутом Берген-Осло. У той же час частота рейсів у напрямку Ставангер - Осло виросте тільки на 18%.
Аеропорт Тромсе збільшить частотність рейсів на 20%, в той час як аеропорт Харстад / Нарвік, Евенес - на 25%.
- Ми схильні конкуренції і в цьому немає нічого нового. Нам доводиться стикатися з нею кожен день. Ми будемо продовжувати працювати з нашою пропозицією щодо збільшення кількості рейсів, - повідомив радник з комунікацій в авіакомпанії «SAS» Тормод Сандстё.
Авіакомпанія «SAS», яка в п'ятницю виступила зі своєю пропозицією щодо збільшення трафіку рейсів, в цьому році планує введення додаткових рейсів з Осло в Кіркенес, Мольде і Тромсе. Трафік рейсів складе 23%, 17% і 15% відповідно.
В цілому в цьому році компанія планує збільшити кількість рейсів по Норвегії на 2%.

Похожие страницы