Велотуризм - його види і маршрути для подорожі

Велотуризм - його види і маршрути для подорожі

Написані вже поради туристам в Китаї по митниці і грошам, транспортній системі Китаю, продовжуємо далі:

Китай. Поради туристам. Громадська життя.

Міські джунглі:

Завжди є ймовірність втрати в незнайомому місті,


темболее в такому місті, де навіть написи чи не нагадують знайомих букв, а складаються з ієрогліфів. Так, що виходячи зі своєї гостиници на прогулянку найкраще мати при собі картку-візитку свого готелю, з написами на китайському, що б при нагоді знайтися у великому місті.

Краще дивитися на міські пам'ятки і на міське життя не з вікна автобуса або таксі, а просто піти пішки. При чому йти можна в будь-яку сторону і завжди ви зустрінете що-небудь цікаве. Гуляючи по місту можна зустріти безліч парків, точніше китайських парків, де доглянуті стежки, альтанки в китайському стилі і незмінна гімнастика населення. До речі відразу треба звикнути до постійної уваги від місцевих жителів.


Шопінг в Китаї:

Цікава особливість це те, що торгуватися можна у всіх магазинах, крім універмагів і супермаркетів. Більшість магазинів Китаю працюють з 10:00 до 22:00. Обов'язково варто заглянути на жвавий нічний ринок за адресою Temple в Yau Ma Tei.

Якщо мета поїздки шопінг, то відразу варто враховувати, що східна частина Китаю має більш високу вартість життя, ніж західна. І якщо в західній частині Китаю ви обійдетеся 25 доларами в день, то в східній потрібно в два рази більше.

Їжа, на всій території Китаю, дуже дешева і на 7 доларів на день можна цілком відмінно харчуватися. Якщо у товару є цінник, то торг не вийде, але часто в таких місцях є знижки, при чому пристойні 70-80%, але позначаються вони в незвичному вигляді - по перше табличка зі знижкою може знаходиться не біля товару, а на будь-якому видному місці і сама знижка позначається не 50% а 0.5, тобто ціна товару множиться на 0.5.

Ринки: Найбільш популярні знаходяться біля парку Житані (Ritan). Перш за все при виборі речей добре осматріте покупку і переконайтеся в якісності речі. Якщо потрібен товар з високою якістю краще йти в магазини, перебувають вони на популярних торгових вулицях Ванфуцзін Дацзу (Wangfujing Dajie) і Цяньмень Дацзу (Qianmen Dajie). Так само варто звернути увагу на крамниці ремісників, де можна купити чудові фігурки з порцеляни, вироби з кістки, прикраси з дорогоцінними каменями - їх можна знайти на старовинній вулиці Люлічан (Liulichang), де так само розташовані антикварні лавки.

Похожие страницы