Велотуризм - основні моменти і складові

Велотуризм - основні моменти і складові

Квітневий В'єтнам потрапляє в список кращих місць для пляжного відпочинку в квітні. І це неспроста! Справа в тому, що подібно Таїланду, у В'єтнамі мало того, що відмінна погода, так ще й на цей місяць випадає кілька цікавих і цікавих свят!

Але про все по порядку. Не будемо бігти попереду воза.

Спершу поговоримо про погодні умови, які можуть очікувати туристів в квітні у В'єтнамі. Нам адже не хочеться потрапляти в халепу через зіпсутий відпочинок. Вірно?

Але турбуватися про це особливо не варто, якщо правильно вибрати місце для відпочинку. З наших статей про В'єтнам Ви пам'ятаєте, що всю територію цієї держави умовно можна розділити на кілька «регіонів», різних між собою існуючими в даними конкретний момент часу погодними умовами (докладніше в ст. Яка погода у В'єтнамі).

Так, наприклад, у квітні у В'єтнамі відпочивати можна практично на будь-якому курорті, зрозуміло, залежно від того, що Ви віддаєте перевагу.

У Північному В'єтнамі температура повітря вдень прогрівається до + 31'C, в середньому до + 21'C. Що, зрозуміло, досить прохолодно для повноцінного пляжного відпочинку особливо, якщо відпочинок планується з дітками, архі спраглих дістатися до теплої морської води, яка в цьому місяці тут прогрівається всього-то до + 24'C.

Тому, Північний В'єтнам у квітні ідеальний для повноцінного і комфортного екскурсійного відпочинку. Гості В'єтнаму не «вмирати» від виснажує спеки, а наближається сезон дощів, кілька «розбавить» погодка, змусивши туристів доскональні планувати свої туристичні маршрути. Для тих, хто не знає про те, яким буває В'єтнам в розпал сезону дощів, натякнемо, що після, казалосьби, несильного і нетривалого дощику більша частина стежок може в буквальному сенсі потопати в грязьовому місиві, перейти яке зможе не кожен, та й навряд чи захоче! :-)

Центральний регіон рясніє яскравими сонячними днями. Тут панує справжнісінький сухий сезон! Температура повітря вдень трохи тепліше, в окремих районах ближче до узбережжя, повітря прогрівається до + 33'C. Вода теж дещо тепліше + 26'C.

Перебираючись ближче до Південному В'єтнаму, можна помітити різкий контраст між Північним і Центральним регіонами. Тут у всю сяє яскраве і сліпуче сонце, прогріває повітря до + 35'C., А морську воду до + 28'C, створюючи ідеальні умови для повноцінного пляжного відпочинку! Якщо говорити відверто, то на півдні В'єтнаму можна відпочивати хоч цілий рік!

докладніше в див. в ст. Погода у В'єтнамі в квітні

Але не тільки квітнева погода приваблює туристів до В'єтнаму з усього світу. Тут у квітні проходить низка урочистих свят.

З них День поминання королів Хунг (Gio To Hung Vuong / Hung Kings 'Temple Festival), що випадає в 2013 рік на 19 квітня.

Похожие страницы