Краса потребує жертв


В даний час існує широкий асортимент різних косметичних процедур для додання краси представницям прекрасної половини людства: відновлення еластичності шкіри, її зволоження, пом'якшення волосся. Однак не всі процедури ефективні і безпечні для здоров'я. Так, до небезпечних процедур входить система випрямлення волосся за допомогою кератину. Справа в тому, що при змішуванні продукту виділяється канцерогенний газоподібний формальдегід. Солярії збільшують ризик виникнення базально-клітинної карциноми на 29 відсотків, а плоскоклітинного раку - на 69 відсотків.
Педикюр Fish Spa, хоча і користується популярністю, проте далеко не нешкідливий і небезпечний. Беззубий короп відгризає мертві клітини шкіри, які формують мозолі на ногах. Але недавній аналіз риб показав, що у них виявлені стійкі до антибіотиків бактерії, які можуть викликати пневмонію та інші серйозні інфекції.
Нарешті, видалення волосся в області бікіні за допомогою воску. Справа в тому, що при цій процедурі утворюються мікро-надриви, що в свою чергу робить ймовірність розвитку інфекцій (починаючи від різних бактерій і закінчуючи венеричними захворюваннями) вище. Волосся на лобку має на меті забезпечити захист від тертя, яке може привести до стирання шкіри і травм, а також захист від бактерій. Тому видаляти волосся в області бікіні настійно не рекомендується.

Похожие страницы