Педдл-серфінг набирає обертів

В Іспанії стрімко набирає популярність паддл-серфінг, або стоячий серфінг з веслом.
Цей вид спорту дозволяє не тільки поліпшити фізичну форму, а й поєднати її з освіжаючим купанням в морі. Його творцями є народи Полінезії. Займаючись паддл-серфінгом, спортсмен зміцнює м'язи і покращує рівновагу, досягаючи помітних результатів за короткий термін.
У цьому році шанувальників паддл-серфінгу стало помітно більше на пляжах Каталонії і Валенсії, випливає з повідомлень місцевої преси. Наприклад, у Валенсії початківці серфери займаються в околицях яхтового порту Беникарло і на південному пляжі Пеньіскола. Хвилі в цих захищених зонах невеликі, що забезпечує спортсменам велику стійкість і рівновагу, дозволяючи швидше навчитися управляти дошкою. На відміну від більш небезпечного кайтсерфінгу обмежень за віком для занять паддл-серфінгом не існує - займатися ним можуть як діти, так і дорослі.
"Єдина складність полягає в утриманні рівноваги. Це дуже простий вид спорту, в якому вкрай легко досягти прогресу", - пояснює Жерард Санчес, інструктор школи Delta Paddle Surf. За його словами, двогодинного курсу досить, щоб навчитися триматися на воді.
Багато з тих, хто одного разу вирішив спробувати себе в паддл-серфінгу, повертаються на заняття знову і знову. "Мені дуже сподобався цей досвід, тому що він дозволяє повністю розслабитися. Ти прикладаєш значних зусиль, проте швидко освоюєш технічну сторону - вчишся гребти і повертати. Це не так складно, як класичний серфінг", - розповідає одна з прихильниць паддл-серфінгу.

Похожие страницы