Гірськолижний сезон у Франції


Туроператори по Франції сподіваються на успішний сезон

Продажі гірськолижних турів до Франції повністю виправдовують надії туроператорів: сніг в Альпах хороший, Новий рік практично повністю «закритий», та й тури на січень розходяться непогано.
«Обсяги продажів у напрямку на 40% випереджають рівень минулого року», - стверджує Максим Приставка, заступник генерального директора «Джет Тревел». За його словами, Франція успішно конкурує з іншими країнами завдяки великій кількості недорогих апартаментів, а оскільки консульство працює без збоїв, продажу святкових турів ще тривають. Крім того, каже Максим Приставка, інтерес до напрямку підігріває і Міжнародний спортивно-музичний фестиваль, який пройде на курорті Авориаз з 30 січня по 6 лютого.
На новорічні же дати залишилися поодинокі місця і по перельоту, і по готелях. «Основним трендом сезону є зміщення структури попиту в бюджетну сторону. Зміни не торкнулися курортів, гірськолижники і раніше вибирають кращі альпійські курорти, але переходять на бюджетне розміщення », - каже Олена Муригіна, керівник гірськолижного департаменту (Австрія, Франція, Швейцарія) компанії PAC Group. Однак, як зазначає Ілля Гуральник, директор гірськолижного департаменту КАПІТАЛ ТУР, «збереглася і топова верхівка», і вільних місць в готелях високого рівня на Новий рік вже немає. «Ланта-тур вояж в цьому році зосередилася на найпопулярніших і затребуваних курортах і готелях французьких Альп, - продовжує Тетяна Коршунова, віце-президент з просування компанії. - Ми запропонували турпакети як з авіаперельотом, так і без, бо значна кількість туристів останнім часом воліють придбати пакет «готель і страховка», вирішуючи питання з квитками самостійно ».

Що буде з напрямком в січні і лютому? На загальну думку, за січень можна бути спокійними: продажі турів на цей місяць вже йдуть, і непогано. У деяких гравців і зовсім на наступні місяці особливі плани: «Обсяг перевезення PAC Group в Шамбері після періоду високого сезону в січні збільшиться на 25%, а починаючи з лютого - на 70%», - констатувала Олена Муригіна. «У лютому можливі проблемні дати і сильний демпінг, якщо оператори не домовляться про оптимізацію перевезення», - прогнозує, в свою чергу, Ілля Гуральник. За словами експертів, конкуренцію чартерам - всього оператори запланували під французьку «горнолижку» п'ять-шість довгих ланцюжків - в цей час можуть скласти регулярні рейси «Аерофлоту», Swiss, Air France. Цілком ймовірно, що на низькі дати перевізники за традицією запропонують знижені тарифи.

Похожие страницы