Фестиваль сноуборду у Франції

У наступаючому зимовому сезоні міжнародний молодіжний фестиваль сноуборда Snowpasta пройде на французькому курорті Ле-Дез-Альп. Роком раніше ця подія зібрала безліч учасників в італійському Лівіньо.
У зв'язку з великою популярністю гірськолижного відпочинку, такі поїздки найкраще оформляти якомога раніше. Це не тільки дозволяє отримати знижки: нерідко при організації виїзду незадовго до наміченої дати турист виявляє, що готелі вже заброньовані. Крім того, не слід забувати і про візи, на оформлення яких потрібно все більше часу.
Snowpasta-2013 пройде протягом трьох тижнів починаючи з 26 січня. У його програмі - різноманітні змагання, а також вечірки з популярними російськими та зарубіжними артистами. Серед можливостей apres-ski - відвідування аквапарків і термальних комплексів, екскурсії та гастрономічні витребеньки в ресторанах регіону Рона-Альпи, поїздки на снігоходах, розважальні конкурси та багато іншого.
Фестиваль розрахований на молодих енергійних людей віком до 35 років, в тому числі і на студентів. Саме тому ціни на курорті в ці дні - нижче звичайних. Катання по скі-пас Grand Galaxy включає в себе французькі Ле-Дез-Альп і Ла-Грав (La Grave), Альп-д'Юез (Alpe d'Huez), Серра-Шевальє (Serre-Chevalier) і Монженевр (Montgenèvre) , а також італійські Сестриере (Sestriere), Сауз-д'Улькс (Sauze D'oulx), Чезана-Сансікаріо (Cesana-Sansicario) і Клавьере (Claviere). Це в цілому 1200 кілометрів трас.
Для гостей в дні фестивалю пропонуються скі-паси з 5-відсотковою знижкою: зокрема, 6-денний Grand Galaxy обійдеться в 200,5 євро, 13-денний - в 418,1 євро (211 і 440 євро - звичайна ціна Grand Galaxy) . У вартість включено відвідування крижаного катка і відкритого басейну з підігрівом у Ле-Дез-Альпе.
Організатором виступає російська компанія "Івент Академія": асоціація професійних турагентів, спортсменів, фотографів і інших фахівців з зимових видів спорту. Це, серед іншого, дозволяє отримувати всю необхідну підтримку російською мовою, що не завжди є при поїздках на інші гірськолижні фестивалі.
Ле-Дез-Альп (Ле-Дёз-Альп, Les Deux Alps, les 2 Alpes) - один з найбільших французьких гірськолижних курортів міжнародного класу. Він розташований в широкій сідловині (висоті 1650 метрів) біля підніжжя гори П'є-Мутет (2338 метрів), всього в 75 кілометрах від аеропорту Гренобля. Лижний сезон тут триває з початку грудня до кінця квітня.

Похожие страницы