Мегаполіс зі своєю історією

Мегаполіс зі своєю історією

Тут нюансів повно від самого авіаперельоту до дрібниць зразок покупки продуктів харчування. Тут буде більше геморою, особливо тим, хто вперше вирішив самостійно відпочити. Ну, геморой, це образно ... не лякайтеся)

І так, скільки коштує квиток до Єгипту в один бік? Якщо говорити про «економію» у всій її специфічною красі, то рейс в одну сторону обходиться в районі 36,5 $ (12.000 рублів). І тут, на жаль, економити мало кому вдається.

А ось реально заощадити можна на проживанні. Наприклад, нам не обов'язково втискуватися в номер п'ятизіркового готелю, так як це вийде дорожче, ніж знімати квартиру або навіть міні-будиночки. Економніше, зрозуміло, заселятися в квартиру відразу ж великою компанією. І за тижневе проживання віддавати від 100 $ і вище. Розділіть це, скажімо, на 2-3 чоловік і буде цілком нічого!

Крім того, вкрай дешево обходиться проживання в гуртожитках. І це не наші страшні гуртожитку, де всі зручності для всіх однаково доступні і існують в одному екземплярі. Гуртожитки в Єгипті зовні скидаються на звичайні готелі середнього класу, де в кожному номері є свій санвузол і власна кухня, де можна заворганіть апетитний обід. Таке проживання обходиться навіть дешевше проживання в середньому готелі від 70 $ за тиждень.

Так як, ми звикли економити, то разове харчування в ресторані нам не підійде, бо разовий вечерю чи обід обійдеться нам від 15 $ до 35 $, то краще купити продукти самим. Доведеться викласти енну суму на продукти.

Тут все просто. Йдемо на ринок за продуктами, де можна максимально урізати ціну, сторгувавшись з продавцями, і закупитися всім необхідним на тиждень вперед. На це піде близько 40 $ -100 $. При цьому можна дозволити собі трохи морепродуктів, а ось м'ясо тут дороге і ковбаси краще не купувати. Вони м'яко кажучи не дуже смачні. А ось в'ялене і Баликове м'ясо - шалене!

Якщо захочете фруктів Єгипту і свіжих овочів, то за тижневий запас вітамінів доведеться віддати близько 15 $ -20 $.

Разом на їжу: від 55 $ до 120 $ (1.800 руб. / 4.000 руб.)

Що стосується транспорту, то проїзд у громадському транспорті обійдеться в 0,3 $ -0,5 $ або 2 єгипетських фунта (10 рублів), таксі розуміється дорожче від 5 $ або 20 - 25 єгипетських фунтів (150 рублів). Припустимо, ми витратимо на всі роз'їзди близько 20 $ (700 рублів)

Тепер, що стосується культурної програми. Тут розбіг цін може бути колосальним і ціна буде прямо залежати від тих, хто її пропонує і від мети самої екскурсії. В середньому ціна екскурсії, наприклад, в національний заповідник обходиться в районі 40 $ (1.300 руб.) На людину, мотосафарі витягне стільки ж грошей, а от якщо бажаєте піднятися на гору Синай і відвідати місцевий монастир, то готуйте від 55 $ (1.800 руб .). Якщо захоплюєтеся дайвінгом, але у Вас немає свого спорядження, то можна на все про все заплатити від 50 $ (1.650 руб.) За людину і, озброївшись орендованим обладнанням, здійснити стандартне групове занурення з інструктором на морське дно мальовничого Червоного моря.

У підсумку, не всю развлекаловку доведеться спустошити кишеню на 500 $ - 600 $ (16.500 руб. / 19.800 руб.)

На всякі на сувеніри ми виділимо не більше 50 $ (1.650 руб.)

А тепер підрахуємо: аваіперелет 36,5 $ + продукти з фруктами і овочами 55 $ + транспорт 20 $ + розваги 500 $ + шопінг 50 $ = 661.5 $

При цьому нам ще потрібно назад на Батьківщину покотити, разом: 698 $ (23.000 руб.)

Таким чином, скільки грошей брати в Єгипет?

Відповідь: від 698 $ (при самостійних покатушках по Єгипту) і готуйтеся викласти близько 1.050 $ за ставний і безтурботний відпочинок за єгипетський тур.

Якщо Вам сподобалася наша стаття, то сміливіше ставте «Лайки!». Це буде Ваше «Спасибі!» За нашу працю!

Похожие страницы