"Квітковий світ" у голландському місті Ліссе

У голландському місті Ліссе (Lisse), що знаходиться в 30 кілометрах на північний захід від Амстердама, 22 березня відкриється для відвідування найзнаменитіший парк країни - Кекенхоф (Keukenhof). Щорічно в цьому комплексі, відомому насамперед своєю колекцією тюльпанів, бувають близько 800 тисяч туристів з усього світу, і це не дивлячись на те, що він відкритий лише два місяці на рік.
У парку представлено близько 7 мільйонів тюльпанів, гіацинтів, нарцисів, фрезій і інших цибулинних рослин, а в закритих павільйонах - теплолюбні азалії і орхідеї.
Тема цього року в Кекенхоф - "Польща - серце Європи", повідомляє прес-служба парку. Цієї весни він запропонує вісім виставок, кожна з яких присвячена певному виду або квітів. Виставковим простором стане павільйон Оранж-Нассау (Oranje Nassau Pavilion), де буде звучати музика Шопена, який народився в Польщі.
З 22 по 27 березня в павільйоні буде проходити виставка "Театр тюльпанів", дні з 29 березня по 3 квітня будуть присвячені фрезії, з 5 по 10 квітня - трояндам, з 12 по 17 квітня відбудеться гала-виставка гербер, з 19 по 24 квітня будуть виставлені рідкісні сорти нарцисів, а з 26 квітня по 1 травня - альстромерії. Шоу Flower Power, на якому будуть представлені різні сорти айстр, гвоздик та хризантем, пройде з 3 по 8 травня Завершиться низка виставок десятиденним (з 10 по 20 травня) шоу літніх квітів: лілій, ірисів, запашного горошку, кал, гортензій і півоній.
У павільйонах королеви Беатрікс (Beatrix Pavilion) і принца Віллема-Олександра (Prince Willem Alexander Pavilion) знаходяться постійні експозиції. Крім того, 30 березня і 1 квітня в парку пройде Фестиваль голландського костюма, а 21 квітня відбудеться великий Квітковий парад.
Дістатися до парку можна з аеропорту Schiphol на автобусі №58, який відправляється кожні 15 хвилин, а також на автобусах з Амстердама, Гааги і Лейдена. Вартість вхідного квитка для дорослих становить 14,5 євро, дитячого (з 4 до 11 років) - 7 євро, діти до 3 років проходять безкоштовно. Кекенхоф відкритий щодня з 8:00 до 19:30, каси закриваються в 18:00.

Похожие страницы