Абу-Дабі - столиця і серце ОАЕ


"Манхеттен Близького Сходу" отримав в своє "розпорядження" перший готель під брендом Ritz-Carlton. Що складається з 10 утворюють півмісяць будівель новачок на 532 номери розташувався на узбережжі Перської затоки.
На території Ritz-Carlton Abu Dhabi Grand Canal знаходиться один з найбільших відкритих басейнів - його розмір становить 1,6 тисячі квадратних метрів. Крім того, до послуг гостей бальний зал, здатний вмістити до 900 осіб, два просторих мармурових залу і 14 додаткових конференц-залів.
"Ми дуже раді, що вибрали саме Абу-Дабі. Це незвичайне місце, в якому з легкістю уживаються досягнення технічного прогресу і арабські звичаї і традиції", - заявив президент і головний директор готельної мережі Ritz-Carlton Херве Хумлер.
Між тим ще півстоліття тому Абу-Дабі був всього лише рибальським селом, всю славу якої становила торгівля перлами. Сьогодні столиця ОАЕ асоціюється у іноземних туристів, яких за рік тут набирається більше 2 мільйонів, з розкішшю і стилем, які тісно переплітаються з традиційними цінностями гостинності і культури.

Похожие страницы