"Бавовняний замок" в Туреччині

Так як основний дохід Арабської Республіки Єгипет формується за допомогою «щедрих внесків» туристів, то і в цій країні створені всі умови, щоб максимально задовольнити навіть найвибагливіші запити відпочиваючих.

Тому-то, велика частина курортів Єгипту орієнтована на «різношерсті» потреби. Так наприклад, найбільш орієнтованим для відпочинку з дітьми є курорт Хургада, а для тих, хто любить отжигать в нічних клубах і взагалі воліє запеканию на пляжі більш активне проведення часу найбільш підійде Шарм-ель-Шейх, для шукаючих заспокоєння ласкаво просимо в Сафагу або Табу, ну, а тим хто жити не може без дайвінгу в Єгипті можна вибирати практично будь-який курорт Червоного моря.


Кращі аквапарки Єгипту

Але, як би там не було, всі ми любимо аквапарки з їх запаморочливими і захоплюючими дух крутими гірками!

У цьому плані Єгипет теж досяг успіху. Готелів з аквапарками тут предостатньо, але серед їх різноманіття можна виділити найкращі аквапарки Єгипту. Хоча, кожен з них все ж заслуговує свою увагу і знаходить свого любителя.

Ну, що ж - поїхали! Пропонуємо Вашій увазі кращі аквапарки Єгипту.
«Титанік» (при готелі Titanic Beach Spa & Aqua Park 5 *)

Кращі аквапарки Єгипту

Як відомо, як корабель назвеш, так він і попливе!

А цьому аквапарку не судилося вийти у відкрите море, він відразу ж і пішов на дно, повторимо тим самим «подвиг» Титаніка, так як з перших своїх днів потонув у безкрайньому морі численних зелених рослин, ароматних барвистих квітів і загубився серед високих пальм. Зовні нагадуючи корабель, цей аквапарк завжди привертав до себе увагу не тільки своєю мальовничою територією, але і завдяки своїм прямим призначенням - атракціонами, розважальною програмою для дорослих і дітей.

Тому, він вважається одним з найкращих і користується колосальною популярністю серед туристів, так як «Титанік» орієнтований на досить велике коло відвідувачів від мала до велика.

Тут налічується понад 30 різноманітних атракціонів і є кілька басейнів, деякі з яких в зимовий період підігріваються, інший басейн має спеціальне обладнання для створення штучних хвиль різної потужності і висоти. Завдяки цьому, в такому басейні можна отримати кілька уроків від тренерів з серфінгу, ну, або самостійно підкорити ці дитячі хвилі.

Похожие страницы