Еверест - вершина світу

Але не тільки це приваблює сюди туристів. Цей курорт став одним з найкращих місць для глибоководних занурень і серфінгу.

Ще один його плюс - це малолюдність. Тому, якщо Ви любите тишу і спокій без інших цікавих і снують туди-сюди туристів, то Сафага до Ваших послуг. Хоча, вже зараз кількість туристів пристойно зросла, а все тому, що сюди стали їхати ті, хто прагне знайти тут усамітнення і провести тихий сімейний відпочинок.
Єгипетський курорт - Марса Алам

Де краще відпочивати в Єгипті

Цьому курорту налічують трохи більше 10 років, що, безсумнівно, говорить про його молодий і не особливо популярною зеленої життя, якої далеченько до повного дозрівання.

Так як курорт тільки відбудовується, розвивається, росте і його простори мало кому з туристів пощастило освоїти, то і ціна на всі види послуг тримається в низькому ціновому діапазоні.

Особливу ставку, як показує нечисленна туристична практика, зробили на якість обслуговування, на сервіс в готелях, що наближений до європейського, але не настільки близько, як Ви могли собі уявити, тому що якщо порівнювати з євро стандартами, то тверда четвірка цілком справедлива, а ось до п'ят їм явно далеченько.

Пляжі тут хоч і піщані, але вхід у воду обладнаний понтонами, оскільки коралові рифи і тут заполонили більшу частину прибережної зони. Це, до речі, на радість тим хто віддає перевагу проводити відпустку періодично ховаючись, як ахтіандр, в бездонній безодні морській. Давінгу і тут процвітає хоча б тому, що тут немає такої великої кількості туристів, офігеваю від кожного помаху кольоровим риб'ячим плавцем, що сприяє моментальному розполохуванням морських мешканців, які після такої події боятися навіть частину свого плавця з під коралів висунути.

Тим ні менш, в готелях присутствую представники як російських туристів, так і надмірно емоційних італійських туристів, які своїми вигуками навіть повільну черепаху можуть змусити помітно прискоритися. Найменша частина залишається за європейським контингентом туристів, серед яких більшість людей пенсійного віку.
Єгипетський курорт - Таба

Де краще відпочивати в Єгипті

Таба - це невеликий населений пункт міського типу, де дивитися, власне, і нема на що.

Хоча багато хто бачить його плюс у тому, що він розташовується прямо на кордоні з Йорданією, Ізраїлем та Саудівською Аравією, що дозволяє організовувати екскурсійні маршрути, менш виснажливі своєї протяжність до точки призначення.

Особливий акцент в Табі був зроблений на сімейний відпочинок, але поки він мало розвинений. Хоча сервіс обслуговування і його якість тут намагаються тримати на висоті. На території практичних всіх готелів є обладнані дитячі майданчики, окремі басейни-легушатнік, а також є окремі дитячі апартаменти, де з Вашим малюком будуть займатися досвідчені аніматори і педагоги поки Ви самі насолоджуєтеся тишею і відпочинком.

З екскурсій пропонуються тільки стародавні пам'ятники архітектури, які дуже маленьким дітям будуть зовсім не цікаві. Тому, Таба - це курорт для сімей з дітьми шкільного віку.

Але що тут дійсно розчулює погляд і радує душу, так це тиша і такий прекрасний мальовничий вид курорту, що загубився серед химерних гір!

Тут немає суєти, товкучки та італійців, скрізь сунуть свій цікавий ніс. Зате повно бельгійців, французів і весь цей туристичний вінегрет розбавлений купкою англійців. Наших співвітчизників тут практично немає.

Варто згадати також і про те, що система «All inclusive», чи то пак «все включено» може вкрай сильно відрізнятися від звичної арабської, яка переважає в більшості готелів на інших курортах Єгипту, тому цю інформацію варто заздалегідь уточнювати до оплати номера в готелі, в якому Вам захочеться провести свій сімейний відпочинок.

Також тут практично немає російськомовного персоналу і велика частина співробітників готелів воліє спілкуватися з туристами гарною англійською. Однак, як показує практика, російськомовний персонал поступово впроваджується в сервіс. Так що якщо Ви не знаєте англійської мови, то знайти російськомовного менеджера вже не така велика проблема.

Підвести підсумки всього вищесказаного дозволить зручна таблиця, яку ми підготували спеціально для того, щоб у наших читачів склалося загальне уявлення про вподобаному курорті. Варто також заздалегідь зазначити, що бали в таблиці збудовані за п'ятибальною шкалою і є зразковими, оскільки з року в рік кожен курорт, завдяки розвиваючої туристичній інфраструктурі, може запропонувати щось нове, що в значній мірі вплине на якість відпочинку.

Похожие страницы