Простий спосіб пошуку гарячих турів

Простий спосіб пошуку гарячих турів

Всім привіт. Хочу розповісти вам про традиції Єгипту. Ця країна сильно відрізняється від Росії, тому, думаю, багатьом буде цікаво дізнатися про те, які там традиції.

Єгипет - це країна з мусульманською вірою, тому в їх законодавстві досі багато законів, які прийшли з їхньої релігії. Звичайно, вони в пом'якшеній формі, наприклад руки більше ніхто не кому не відрубує на офіційному рівні.

5 разів на день муедзин скликає всіх віруючих на молитву через гучномовець. На місяць рамадан, коли у єгиптян ніч стає днем, єгиптяни починають постити, переривають вони пост тільки після заходу сонця. На час рамадану вся суспільне життя завмирає і гос.учреждения працюють тільки з 10-00 до 14-00.

Як би вам не здалося, але Єгипті - дуже гостинна країна. Тут завжди раді гостям. Але ви повинні поважати і місцевих жителів і їх звичаї, не варто забувати, ви все-таки в гостях. Оголені плечі і ноги у дівчат не прийнятні, ви можете ходити так в готелях, але вийшовши на прогулянку, обов`язково переодягніться. Це не єдине з того, що ще потрібно знати про

Одяг говорить про соціальне становище, чоловіки з малим достатком носять традиційні сукні-сорочки -галабію. Цей вид одягу може дозволити собі навіть бідняк. У холодну пору року поверх одягається що-небудь тепле, наприклад пальто. Єгиптяни з середнім достатком і вище краще носити одяг європейського вигляду.


Жінки, або на яких тисне сім'я або чоловік, або дуже поважають свою релігію носять чадри - чорне плаття з поясом і гаманцем, різноманітність у своє вбрання вносять вони прикрасами. Звичайно, є жінки, які працюють в бібліотеці, в школах, жінки - юристи, але більшість жінок в Єгипті сидять вдома і стежать за господарством і доглядають за чоловіком.

У Єгипетських сім'ях глава - чоловік, всі члени сім'ї зобов'язані слухати старшого чоловіка, а спорідненість в сім'ї відстежується тільки по чоловічій лінії, наприклад батьків дружини діти є чужими людьми.

У Єгипті в більш кращому становищі опиняються багатодітні сім'ї, так як кожна нова пара рук допомагає родині прожити, діти починають трудитися в полі з малих років, тому чоловіки і цінуються сильніше, вони трудяться більше, коли в сім'ї народжується хлопчик - це маленьке сімейне свято.


Чоловікам в Єгипті обов'язково потрібно відслужити в армії, тільки після цього вони отримують спеціальний паспорт, що дозволяє їм виїжджати з країни. У чоловіків може бути 4 дружини, для того, щоб одружитися чоловіку потрібно купити квартиру - від 30000 у.о., подарувати своїй обраниці дорогоцінних прикрас на суму від 1500 у.о. , Повчити схвалення батьків, в селах, часто, чоловіки обмінюють дружину за калим - верблюдів. Вкрай рідко зустрічаються сім'ї з декількома дружинами, це дуже важко навіть для забезпечених чоловіків, часто виходить так, що чоловіку потрібно кілька років працювати для того, щоб зібрати грошей для весілля і на викуп.

Розлучення в Єгипті офіційно дозволені лише в 2х випадках - дружина зрадила чоловікові, або дружина не може мати дітей. Будь-які інші причини не мають ваги. Якщо ж розлучення трапився тоді, коли в родині вже є маленька дитина, то до 14 років дитина живе з матір'ю, а потім він переїжджає жити до батька.

Традиції поступово починають застарівати, наприклад, можна досить часто зустріти закохані пари, що гуляють разом, але ж раніше нареченому до весілля заборонялося бачити наречену.

Сподіваюся, вам сподобався даний пост, і тепер ви знаєте про традиції Єгипту.

Так-же ви можете дізнатися про те, яка температура води в Єгипті, що взяти з собою в Єгипет, яка рзніца в часі з Єгиптом, які пам'ятки в Єгипті.

Похожие страницы