Иностранные туристы очень

Туристичні Путівки в Німеччину Вартість

Ціни на тури в Німеччину 2014: від 46 800 руб. на людину (з Пермі)

Місцевий час: 18:09 (-4 години c Перм'ю)

Німеччина - дуже цікава країна в туристичному плані. Сьогодні у всьому світі популярністю користуються екскурсійні тури в Німеччину, а також гірськолижні та оздоровчі тури.

Курорти Німеччини

Гірськолижні. Елітний зимовий відпочинок пропонують гірськолижні німецькі курорти Гарміш-Партенкірхен і Берхтесгаден.

Бальнеологічні. Німеччина запрошує туристів відпочити на таких курортах зі світовим ім'ям, як Баден-Баден і Вісбаден.

Клімат

Клімат країни помірний. Сезон гірськолижного спорту в Німеччині триває з грудня по квітень. Для лікувального відпочинку рекомендується вибирати період з кінця весни по початок осені.

Чим зайнятися?

Оздоровлення. Бальнеологічні курорти Німеччини вже не одне століття привертають туристів, охочих поправити здоров'я на термальних джерелах. Особливо популярні в Європі та світі німецькі курорти Баден-Баден і Вісбаден, в оздоровчих центрах яких успішно виліковуються захворювання нервової, серцево-судинної, сечостатевої систем, а також порушення в роботі опорно-рухового апарату.

Екскурсійні тури. Німеччина займає одне з перших місць у Європі за кількістю історичних і культурних пам'яток, тому екскурсійні тури в цю країну розкуповуються досить активно.

Гірськолижний відпочинок. Німецькі гірськолижні курорти прославилися на весь світ завдяки високому рівню обслуговування і відмінно оформленим трасах різного рівня складності.

Розваги. У Німеччині не доведеться нудьгувати тим, хто звик до яскравих розвагам. Тут то і справа організовуються великі фестивалі, які привертають увагу туристів з усієї Європи. Особливо полюбився гостям Німеччини щорічний мюнхенський фестиваль пива Октоберфест.

Пам'ятки. Під час екскурсійного туру по Німеччині туристи зазвичай знайомляться з такими містами, як Дрезден, Берлін, Кельн, Мюнхен і Дюссельдорф. Гості країни з величезним інтересом оглядають середньовічні замки Німеччини, яких тут налічується чимало.

Набридли побиті бюджетні туристичні місця? Тоді чому б не взяти курс на Кіпр? У цьому місяці і на цьому острові благодать. Крім того, завдяки тісному зв'язку з Грецією Кіпр радий запропонувати масу розваг, правда з екскурсіями тут туговато. Все-таки відпочинок на Кіпрі у вересні, та й в інший час завжди розглядався крізь призму добротного ледачого пляжного відпочинку. Тут створені всі умови для підсмажування боків і обжерливості. З погодою на острові все відмінно і з цінами теж непогано! Правда, ось на початку місяця туристів тут буде предостатньо. Виною всьому нашумілий свято - Винний фестиваль, який проводиться з великим розмахом на території Муніципального парку Лімассола (Limassol Municipal Gardens).

Куди поїхати відпочивати у вересні якщо до душі історична спадщина і Вам приємно не тільки відпочивати в шикарних умовах, а й милуватися творінням рук людських і чарівною архітектурою, то наш шлях прямо попрямує у бік Греції та острова Крит. Ціна туру в Грецію, звичайно, буде більш солідною, але зате ми отримаємо масу задоволення не тільки від моря, але і від захоплюючої подорожі спільно з туристичною бригадою або від самостійного подорожі по країні, що куди цікавіше, ніж побиті туристичні маршрути.

«Индюшата-2014»: Цой, бороды и щепки

—  Московский комсомолец
Путевку в музыкальную жизнь фестиваль дал питерской певице Жене Любич, группе «Обе Две» из Екатеринбурга, которая прогремела на всю страну дерзким голосом Кати Павловой и была номинирована на крупнейшую российскую премию в категории «Прорыв года», команде Kira Lao из Новгорода, ставшей одним из ..

Похожие страницы