Автобусные туры в Германию

Туристичні Путівки в Німеччину

Віза: потрібна (Шенгенська віза)

Ціни на тури в Німеччину 2014: від 25 600 руб. на людину (з Краснодара)

Місцевий час: 18:09 (-2 години c Волгоградом)

Тури в Німеччину користуються стабільною популярністю на сучасному туристичному ринку, адже ця країна входить в десятку найбільш цікавих і гарних країн Європи. Туристи із задоволенням купують гірськолижні тури в Німеччину, а також практикують оздоровчий та екскурсійний відпочинок у цій країні.

Курорти Німеччини

Гірськолижні. Кращі зимові курорти Німеччини знаходяться в Баварських Альпах. Це, насамперед, Оберстдорф і Гарміш-Партенкірхен.

Лікувальні. Туристи, які цікавляться оздоровчим туризмом, часто зупиняються на таких лікувальних курортах Німеччини, як Вісбаден і Баден-Баден.

Клімат

Клімат Німеччини помірний. Туристи приїжджають сюди круглий рік: взимку - щоб покататися на лижах, а в теплу пору року - щоб насолодитися відпочинком на оздоровчих курортах.

Чим зайнятися?

Оздоровчий туризм. Термальні джерела курортів Вісбаден і Баден-Баден славляться на всю Європу. Тут відкриті великі оздоровчі центри, в яких відпочиваючим пропонуються курси процедур, спрямованих на лікування хвороб серця, судин, хребта і сечостатевої системи.

Гірськолижні тури. Туристи, що відкрили для себе гірськолижні курорти Німеччини, стають їх гарячими шанувальниками. Гостей зимових курортів країни зустрічають відмінно обладнані траси для новачків і професіоналів, готелі з ввічливим персоналом і дивовижні гірські види.

Екскурсії. Екскурсійні тури в Німеччину розкуповуються дуже активно, адже в цій країні налічується велика кількість міст, історія яких сягає часів Середньовіччя.

Фестивалі. Гості Німеччини високо цінують можливість побувати на численних фестивалях країни, які проводяться в багатьох великих містах. Улюбленим святом туристів визнаний щорічний мюнхенський фестиваль пива Октоберфест.

Пам'ятки. Маса старовинних пам'яток зустріне гостей Німеччини в таких прославлених містах країни, як Кельн, Берлін, Дрезден, Дюссельдорф і Мюнхен.

Возможно, вам понравится
Обзор Чемпионата Германии. 26 тур
Обзор Чемпионата Германии. 26 тур
Текстильный тур в Германию
Текстильный тур в Германию
тур Германия-Франция
тур Германия-Франция

«Индюшата-2014»: Цой, бороды и щепки

—  Московский комсомолец
Путевку в музыкальную жизнь фестиваль дал питерской певице Жене Любич, группе «Обе Две» из Екатеринбурга, которая прогремела на всю страну дерзким голосом Кати Павловой и была номинирована на крупнейшую российскую премию в категории «Прорыв года», команде Kira Lao из Новгорода, ставшей одним из ..

Похожие страницы