Центральна пішохідна площа столиці - Арбат

Найзначнішим містом Росії, по праву, визнана Москва. Кожному патріоту хоч раз у житті просто необхідно побувати в столиці нашої батьківщини, погуляти по Червоній площі, відвідати Кремль. Лише тільки тоді росіянин по-справжньому побачить всю велич і красу Росії.


Крім цього, необхідно ще й з'їздити на відпочинок в Підмосков'ї. Там ви зможете зупинитися в сучасних готелях і готельних комплексах, які нітрохи не поступаються за рівнем комфорту закордонним.
Трохи історії

З 14 століття Москва є столицею Князівства Московського і всієї Русі в цілому. Звичайно, наша країна переживала різні періоди, і столиця переносилася з Москви в Санкт-Петербург. Але, в звичайно підсумку, Москва стала головним містом Росії.

Найбільш чудове, що є в Москві, - це її багатогранність. Щоразу її цікаво відкривати з нової, зовсім дивовижною боку. Що може бути прекрасніше, ніж погуляти по Червоній площі, власним очі побачити пам'ятник Мініну і Пожарському, відвідати Мавзолей В.І. Леніна. До речі, якщо ви від Москви живете далеко, то зараз у всіх є можливість, купити недорогі авіаквитки.
Головна визначна пам'ятка - Кремль

Напевно, кожен російська людина повинен зайти на територію Кремля. Які там чудові собори: Архангельський собор, Успенський собор, Благовіщенський собор та інші. І, звичайно ж, музеї! Неодмінно варто заглянути в Збройову палату і на власні очі побачити Алмазний фонд нашої батьківщини. Всі історичну велич російської нації зібрано в цих дивовижних місцях.
Арбат

Центральна пішохідна площа столиці - Арбат. Він прекрасний як уночі, так і вдень. У денний час доби там збираються вуличні художник, бродячі музиканти, представники різних субкультур. І показують для всіх бажаючих свою майстерність! А ось нічний Арбат - це зовсім інший світ. Світло ліхтарів, зірки, неймовірної краси будинки ... Атмосфера романтики витає в повітрі.
Третьяковська галерея

Найбільш видатний художній музей Москви - Третьяковська галерея. Вона створена з ініціативи Павла Третьякова. Зараз у колекції музею зберігається російський живопис, скульптура, графіка, роботи декоративно-прикладного мистецтва. Як здорово бродити по залах музею і насолоджуватися творами мистецтва. Тим більше можна придбати напрокат аудіогід і прослухати інформацію про будь-який, вподобаний експонат колекції.

І це тільки маленька частина всього того, що є в Москві! Тут кожен може знайти те саме містечко, яке буде так дорого серцю і на все життя залишить в душі найяскравіші і незабутні враження. Москва, по праву, столиця нашої батьківщини, і кожен громадянин Російської Федерації може пишатися історією цього великого міста.

Похожие страницы