Гірськолижний курорт надзвичайної краси

В'єтнам завжди привертав багато туристів, особливо тих, хто не любить сидіти на місці і віддає перевагу виключно дикий відпочинок.

Вся принадність відпочинку у В'єтнамі в серпні полягає в тому, що тут, по-перше, приємний вологий і теплий клімат, по-друге, є можливість відпочити біля моря і насолодитися пляжним видом відпочинку, по-третє, В'єтнам і раніше залишається бюджетним видом відпочинку з усіма витікаючими з цього наслідками і, по-четверте, в країні не мало пам'яток і дуже цікавих містечок для любителів відпочинку в спартанських умовах.


В'єтнам в августе - Однако серпнева погода може дещо зіпсувати позитивне враження від відпочинку. Запитаєте чому? А все потім, що серпень записують в один рядок з несезоном в силу того, що в цей час погодка повсюдно рясніє дощами. Загальне водне достаток в деяких районах може навіть призвести до затоплення, що трапляється мало не щороку. Тому, якщо ви вже коли-небудь бували в місцевих селах, то напевно звернули увагу на незвичайну конструкцію в'єтнамських будинків, побудованих поблизу якого-небудь водного джерела. Всі будинки стоять на високих палях, а всередині замість звичних нам ліжок висять гамаки з москітними сітками. Під час сну обов'язково потрібно закутатися, немов у кокон, москітною сіткою, інакше від місцевих кровососів НЕ буде відбою. Думається, не кому не потрібна така популярність серед літаючої вампірської нечисті. Деякі села відрізняються тим, що їхні будинки просто дрейфують по водній гладі, утворюючи цілі плавучі села.

В'єтнам в августе - Однако погода у В'єтнамі в серпні не настільки страшна, як може здатися з першого погляду. Практично на всій території Соціалістичної Республіки В'єтнам панує тепла погода. Вдень температура повітря майже у всіх районах не знижується нижче + 30 ° С а ночами не опускається нижче + 25 ° С. Теж стосується і води. Південно-Китайське море, яке жадібно облизує пліч в'єтнамського дракона, прогрівається до + 29 ° С, в деяких місцях воно трохи прохолодніше всього на 1 °.
Де краще відпочивати у В'єтнамі в серпні.

Похожие страницы