Невеликі курортні містечка

Гірськолижні Курорти Німеччини Ціни

NAVITEL випустив комплекти карт гірськолижних курортів для мандрівників  
Компанія NAVITEL випустила спеціальні пакети навігаційних карт для тих, хто віддає перевагу активному зимовий отдиx.У період з 23 грудня 2013 року по 31 березня 2014 у користувачів смартфонів і планшетів на Android, Windows Mobile, Windows Phone і BlackBerry є можливість придбати зимові продукти: «Альпи», «Кавказ», «Карпати» і «Піренеї» за спеціальними цінами.
Пакет «Альпи» включає в себе карти Австрії, Німеччини, Італії, Ліхтенштейну, Монако, Словенії, Франції та Швейцарії, і містять 3657607 км дорожнього графа, 239259 міст і населених пунктів, 3001704 POI.
Пакет навігаційних карт «Кавказ» включає карти Азербайджану, Вірменії, Грузії та Північно-Кавказького ФО Росії, і містить 317 134 км дорожнього графа, 13192 міста і населених пункти, 51849 POI.
В комплект карт «Карпати» входять карти Угорщини, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, України та Чехії.Навігаційні карти «Карпати» включають в себе 2267643 км дорожнього графа, 151984 міста і населених пункти, 455 333 POI.
Навігаційні карти «Піренеї» включають в себе карти Андорри, Іспанії та Франції, і містять 2075402 км дорожнього графа, 111690 міст і населених пунктів, 1966466 POI.
Комплекти навігаційних карт «Альпи», «Кавказ», «Карпати» і «Піренеї» включають в себе всю необхідну інформацію, яка може знадобитися туристу під час подорожі.Високодеталізовані карти міст і населених пунктів, а також обширна база точок POI: готелі, мотелі, ресторани, кафе і бари, пам'ятки, магазини, заправки та пункти техобслуговування, лікарні та аптеки, а також багато іншого - допоможуть не заблукати в країні і відмінно відпочити .Миттєва прокладка маршрутів з урахуванням завантаженості доріг дозволить дістатися до потрібного об'єкта в найкоротший час.#vk

Німеччина стурбована сильним падінням роздрібних цін & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інвесткафе
"Сьогодні PROVEL з друзями Шаховий Король bal'neologičeskom курорті в Vetreno (Болгарія) натрієві теплою мінеральною водою Буте від землі - é ü плавали в басейні з гарячою водою душа фантастичною - на цьому курорті був перший раз - natrievaâ - до kožnoe.. ці мої друзі взимку не живуть в ..

Похожие страницы