Гірськолижні Курорти Німеччини на Карті

Карты и схемы трасс Аспен  

Щирк, Чірне-Соліско

 

Щирк, розташований на півдні Польщі, в Бескидах, за кількістю лижних комплексів і трас може конкурувати з відомими альпійськими центрами.Перший сніг з'являється вже в кінці жовтня, а сніжний покрив зберігається протягом 90-140 днів.До найближчого міжнародного аеропорту в Кракові - 105 км. В Щирке функціонує чотири гірськолижних комплексу, що мають траси з найрізноманітнішими характеристиками і рівнем складності.Також на курорті є траси для бігових лиж і природний саночна жолоб довжиною 960 м.Найбільший в цій місцевості комплекс Чірне-Соліско об'єднує 11 лижних трас різної складності і 13 двомісних бугельних підйомників.

Карта гірськолижних трас - Щирк, Чірне-Соліско & gt; & gt; & gt; & gt;  

Палениця, Щавниця

 

Щавниця розташувалася на висоті 460-600 м, в Глічарской долині поруч з Пенінська Національним Парком.Ця долина розділяє Малі Пєніни від Сондецького Бескиду. Гірськолижний комплекс знаходиться на схилах гори Палениця (722 м) і Шафранувка (742 м).Його обслуговують 5 підйомників пропускною здатністю 4500 осіб / год.Одним з достоїнств курорту є чотиримісна крісельна канатна дорога Палениця, що бере початок в самому центрі міста, неподалік від автобусного вокзалу.Максимальний перепад висот 270 м. Найдовша траса - 1800 м. Для початківців більше підходять пологі траси Шафранувкі, для більш просунутих лижників - траси Палениці.Також на Паленіце мається half-pipe для сноубордистів з окремим бугельних підйомників.Майже на всіх трасах є вечірнє освітлення, працюють прокати, можна найняти інструктора.В Щавниці є ще одна зона катання - в Яворках.

  Карта гірськолижних трас - Палениця, Щавниця & gt; & gt; & gt; & gt;  

Бялка Татранська

 

Гірськолижний курорт Białka Tatranskaâ (Закопане) знаходиться в Польщі, в горах Високі Татри на річкових балок.Знаходиться в 10 км від Нового Тарга і 20 км від Закопанего. У курорту Бялка Татранська обладнано три окремі зони катання: Котельниця - найбільш добре оснащена і сучасна, Баня - ідеальне місце для початківців лижників та сімей з дітьми та Канювка з хорошою, дуже популярною трасою.Найвища точка, звідки можна з'їхати, лежить на висоті 1372 метра. Максимальний перепад висот становить 213 метрів.На курорті в розпорядженні лижників виявляється 17 трас.

Возможно, вам понравится
Карта малюнком Перу zemnogo
Карта малюнком Перу zemnogo
Критий гірськолижний курорт в Дубаї
Критий гірськолижний курорт в Дубаї
Гірськолижний курорт Валь Торанс
Гірськолижний курорт Валь Торанс

Німеччина стурбована сильним падінням роздрібних цін & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інвесткафе
"Сьогодні PROVEL з друзями Шаховий Король bal'neologičeskom курорті в Vetreno (Болгарія) натрієві теплою мінеральною водою Буте від землі - é ü плавали в басейні з гарячою водою душа фантастичною - на цьому курорті був перший раз - natrievaâ - до kožnoe.. ці мої друзі взимку не живуть в ..

Похожие страницы