5 абсурдних туристичних гаджетів

Так, філософія присутній, але в мізерною частці. Основна дія зосереджується на порятунку героїв з фатального полону. Дві третини сеансу ми спостерігаємо, як молоді люди йдуть на поводу у «шістки» ватажка, далі вже буде менш веселіше, але більш напруженішим. Життя дає їм можливість зробити що-небудь, і вони не зволікають. Ось як треба відстоювати свою свободу!

Актори, оператор, світло, грим та інше - все другорядне. Залишилися сюжет і ідея. Ось чого домагався Джон Стоквелл - вкласти в оповідання щось маленьке, але важливе. Насіннячко моралі.

І все ж, у чому прихована мораль фільму? Ось мій варіант: чи не йди на поводу у своїх почуттів, думай головою. Ніхто не повинен платити за чужі помилки, і злість тут ні при чому. Вона просто зайва ...Назва фільму незвичайне, але цей фільм подивитися варто, хоча б тому, що таке може трапитися з кожним приїжджим в чужій країні.

Фільм класний, в ньому досить ясно викладена ідея, але, на жаль, відразу зрозуміло хто з героїв виживе, а хто ні. Особливо мене здивувала поява Мелісси Джордж, яку вже давно невидно і не чутно. Зате порадували нові обличчя, класні хлопці.

«Туристас» - класний фільм, але особливо враження не справляє.


Що ми знаємо про Бразилію? Це найбільша держава Південної Америки; офіційна мова - португальський; середньорічна температура 25 градусів за Цельсієм. Володіє великою кількістю природних пам'яток. Що, ласкаво просимо в рай? Як би не так, є там і свої антигерої.

Не знаю, чому так не догодила Голливуду туристична індустрія, але останнім часом з'являється все більше фільмів, де з американцями, поїхав на світ подивитися, кояться найстрашніші речі. Спочатку «Хостел» відбивав бажання янкі їхати до Словаччини.

Тепер «Туристас» намагається оббити бажання їхати до Бразилії. Думаю, нічого не вийде. Тому що фільм поганий. Якось все спочатку налаштовувало на негатив. Назва, нерозумно звучить для російського вуха.

Похожие страницы