Північне море

Північне Море Німеччина Відпочинок

Бальтрум розташовується в самому центрі фризька архіпелагу. У 1966 році острів отримав статус морського курорту.Довжина Бальтрум - всього 5 км, ширина - майже півтора кілометра. Жителі острова любовно називають його «Сплячої красунею Північного моря ». Невеликі масштаби острови мають свої переваги: охочі зробити тривалу прогулянку можуть просто прогулятися навколо Бальтрум.

Частина такого маршруту проходить по білосніжному піщаному пляжу завдовжки близько 4 км, що тягнеться уздовж північно-західного краю острова.Під час припливу ширина пляжу становить близько 200 м, під час відливу - більш 300 м.Пляж ідеально підходить для відпочинку сімей з дітьми: тут можна грати, будувати замки з піску і засмагати на сонечку.Відсутність автотранспорту уповільнює ритм острівного життя і робить його розміреним.

 

Спектр спортивних видів відпочинку на Бальтрум надзвичайно широкий.Узбережжя острова створює ідеальні умови для занять віндсерфінгом і кайтсерфінгом.Зокрема, тут зручно і безпечно навчатися цим видам спорту, сідлаючи дрібні хвилі на мілинах навколо острова.Оздоровлення і спа-процедури гостям острова пропонує острівної курзал.До послуг відпочиваючих різні види таласотерапії, грязьові ванни і обгортання, курси медитації і техніки глибокого розслаблення, які допоможуть привести в порядок тіло і душу.

 

А ввечері, після багатого подіями дня, гостей чекають затишні кімнати, прекрасно обставлені квартири та готельні номери тризіркових готелів.

Тут Ви зможете і в теплому морі скупатися, так як водичка прогріта до + 26'C і вдень сонце світить так, що повітря прогрівається до + 30'C. Ось Вам і літо, «сонце, пляж, пісок» - Єгипет! * (Ремарка: * ті, хто бував на муз.фестівале «Кубана» зрозуміє про що йде мова).

Одним словом, ідеальні умови для банального і невигадливого пляжного відпочинку, провести який можна з комфортному. Сама погода благоволити єгипетським туристам, так як непередбачених погодних примх в жовтні не очікується.

А ось Вам і стаття на цю тему, написана моїм колегою Ентоні - "Погода в Єгипті в жовтні«

Взагалі відпочинок в Єгипті в жовтні є одним з найсприятливіших, оскільки в цей час не буває виснажливої спеки і морська водиця просто прекрасна.

Вартість туру в Єгипет в жовтні лавірує, як кораблик на хвилях, в радіусі від 20.000 рублів до 75.000 рублів. Все залежить від готелю, кількості відпочиваючих та інших туристичних "гаджетів". Гарячі тури можуть обійтися в межах 17.000 рублів іноді й менше, але тут варто сподіватися на порядність турфірми. Так що обережніше з терміновими палаючими турами.

Цілком так собі нічого.

Друга країна для відпочинку всією сім'єю - це Об'єднаний Арабські емірати або ОАЕ.

Возможно, вам понравится
Відпочинок в Домбай Фільм листопада 2011
Відпочинок в Домбай Фільм листопада 2011
У листопаді росіян чекають
У листопаді росіян чекають
Вулиця Калараш noяbre з
Вулиця Калараш noяbre з

Кунгуряк Олександр Редькін свій день народження збирається зустріти в паризькому кабаре «Мулен Руж»..

& Nbsp; & mdash; & NBSP; Іскра Кунгур
zanočevat 'де-небудь в наметі в передмісті столиці Франції.Понад двадцять років колесить, сплавляється по річках і піднімається в гори кунгуряк Олександр Редькін.За плечима туриста зі стажем Алтай, Хакасія, Приполярний і Північний Урал, Німеччина і Франція з їх нехитрим.. Для них Байкал – море.

Похожие страницы