Німеччина Пляжний Відпочинок

Німеччина | Історії | Новини | Фотографії | Гумор | Анекдоти  

До початку купального сезону в Німеччині традиційно публікують дані про стан пляжів на морі, річках і озерах.Рік тому строгим загальноєвропейським нормам якості відповідало 98, 7 відсотка всіх пляжів на морському узбережжі ФРН і 95, 1 відсотка пляжів на внутрішніх водоймах.Таким чином, Німеччина за цими показниками посідає одне з перших місць в Європі.

 

Стаття:

 

Сайт:

   
 

Однією з організацій, що займаються всебічної захистом прав споживачів, є фонд Stiftung Warentest.Цього року він протестував 400 пляжів в Німеччині, опублікувавши результати у відкритому доступі в інтернеті.

 

Землі і пляжі  
Перший позитивний висновок експертів: хороші й відмінні пляжі можна знайти в кожній без винятку федеральній землі.Забираючись в воду, ви можете бути спокійні, що ваш гарний настрій не буде зіпсовано ні під час, ні після купання.Запорука тому - чиста вода, без водоростей і підвищеного вмісту бактерій.Автори дослідження особливо відзначають озеро Хімзее в Баварії, водосховище Хоенварте в Тюрінгії, а також озеро Шармютцельзее в Бранденбурзі.Морські пляжі на Північному і Балтійському морях також отримали відмінні оцінки.

 

Фахівці Stiftung Warentest складають svou карту на основі mnogoletnih спостережень.При цьому вони враховують дані минулих років: там, де тривалий час не було ніяких нарікань, вони навряд чи виникнуть і цього року.І, навпаки, пляжі, якість яких оцінювалося негативно, за один рік лише насилу можуть перебратися в категорію рекомендованих.

 

Для тих, хто не володіє німецькою мовою, декілька пояснень до карти, посилання на яку розташована внизу тексту: значком з блакитними хвилями позначені пляжі, на яких можна купатися зі спокійною совістю.Жовті піктограми говорять про середній якості води і пляжу, а червоні - про погане.

 

Серед негативних рекордсменів останніх років - озера Халензее в Берліні і Айхбаумзее в Гамбурзі, а також водосховище Бауцен в Саксонії.

 

Водорості - погана ознака  
Навіть хороші водойми часто страждають через надмірне зростання водоростей.Найбільш сприятливі умови для цього виникають при стабільній жаркій погоді.Так як минуле літо в Німеччині було відносно прохолодним і дощовим, це, в принципі, повинно було привести до повсюдного поліпшення якості води на закритих водоймах.

 

Але число "жовтих" значків на карті практично не змінилося, тому що крім спеки на розвиток водоростей позитивно впливають добрива, що потрапляють в озера і водосховища з поле '

'Ї.

Деякі види водоростей не тільки неприємні для купальщиків чисто з естетичної точки зору.Вони виробляють токсичні речовини, контакт з якими у людей з підвищеною чутливістю може викликати головний біль, підвищену температуру і нудоту.

Возможно, вам понравится
Німеччина місто Überlingen з корабля
Німеччина місто Überlingen з корабля
Сінеморье. Лето.Отдих. Гори
Сінеморье. Лето.Отдих. Гори
Німеччина російські / куди ездиют
Німеччина російські / куди ездиют

Чому фігуристи їдуть із Петербурга в Москву & Nbsp; & mdash; & NBSP; Місто-812
Очевидно залишився в віці і талановиті vospitanniki іншого відомого тренера Петербурзького - Олексій Мішина - Артур і Єлизавета Gačinskij Tuktamyševa (Хота Тут є думка, я я просто Мішин minuvšej зима надзвичайно sosredotočen щоб повернутися на лід Євгенія Плющенко).

Похожие страницы