Баварії - Відпочинок і тури по

Німеччина Баварія Відпочинок

Восторг і повнота життя. Блакитне небо і кристально чисті озера.Середньовічні городки та жваві великі міста. Баварські звичаї і сердечне гостинність.Таємничі ліси і снігові вершини. Розваги та відпочинок. Світова культурна спадщина ЮНЕСКО і багатогранна культурна програма.
 

Така різна Баварія

 

Республіка Баварія з її столицею Мюнхеном розташована на півдні Німеччини.Баварія - це мальовничі пейзажі і незаймана природа, чисте повітря, культурне багатство і загальновідомий неквапливий баварський спосіб життя.Середньовічні фортеці й містечка, величні замки і барочні церкви, а також чудова архітектура великих баварських міст створюють ідеальний фон і для оперних фестивалів, і для народних свят.У Баварії традиції і сучасність гармонійно доповнюють один одного.

 

Кришталево чисті озера, національні парки і заповідники, таємничі ліси і сонячні схили, на яких розташовані виноградники, романтичні середньовисотні гірські масиви і величні вершини Альп, в тому числі найвища гора Німеччини Цугшпітце: Баварія - справжній рай і для шанувальників спокійного відпочинку на лоні природи, і для спортсменів-любителів.Численні популярні туристичні маршрути, наприклад, "Дорога романтики", "Дорога замків" або "Німецька альпійська дорога" дозволяють ближче познайомитися з прірооднимі багатствами Баварії.

Возможно, вам понравится
Тури в Баварію. Німеччина. Частина 8
Тури в Баварію. Німеччина. Частина 8
Німеччина. Баварія. Парк відпочинку і
Німеччина. Баварія. Парк відпочинку і

Переклад Google & NBSP; & mdash; & NBSP; Національна Ідея
..

Похожие страницы