Німеччина Баварія Мюнхен Пам'ятки

Німецький музей Мюнхена  
Це найбільший технологічний і науковий музей в Європі. Німецький музей Мюнхена пропонує ряд виставок, що деталізують розвиток науки і технології.Вражаюче будівля розташована на невеликому острові на річці Ізар.Так як музей дуже великий, рекомендується прийти рано і залишатися тут, поки він не закриється.Головних експозицій Німецького музею рбудет більш ніж достатньо для більшості людей.Хоча акцент тут робиться на навчанні дітей науці, є виставки, зроблені також для дорослих.Все в музеї перекладено англійською мовою, щоб відвідувачі з усього світу могли насолоджуватися цією пам'яткою Мюнхена.

 

Мюнхенський зоопарк Hellabrunn  
Один першого estestvennykh zoologičeskih парків у світі, цей резерв містить більше 5000 тварин і 460 raznovidnostej.Є також популярний дитячий зоопарк, який демонструє широке розмаїття тварин з усього світу.Щодня влаштовуються шоу з годуванням тварин, і діти різного віку можуть не просто захопитися красою тварин, а й дізнатися про їх харчуванні і подивитися, як зоопарк піклується про тварин.Зоопарк розташовується на Південній стороні міста і легкодоступний на метро по гілці U3.

 

Музей БМВ  
Цей цікавий автомобільний музей пропонує відвідувачам ближче познайомитися з популярнейшим автовиробником світу.Його експозиції присвячені історії компанії і сучасним розробкам в світі автомобілебудування.Виставки, відео, колекції фотографій та фільми - основні моменти туру.Музей був повністю закритий, побудований знову і знову відкрився в новому обличчі в 2008 році.Музей BMW демонструє кожен автомобіль, мотоцикл і двигун, який компанія коли-небудь публічно виробляла поряд з багатьма прототипами та їх історією.На відвідування музею у середнього відвідувача йде кілька годин, але тур може легко бути об'єднаний з відвідуванням сусіднього BMW World і екскурсією по фабриці.Це одна з найбільш відвідуваних визначних пам'яток Мюнхена.

Возможно, вам понравится
Мюнхен - Відпочинок в Баварії
Мюнхен - Відпочинок в Баварії
Пам ятки Баварії
Пам'ятки Баварії
Екскурсії по Мюнхену і Баварії
Екскурсії по Мюнхену і Баварії

Радянський Євросоюз. Лист з Білорусі & Nbsp; & mdash; & NBSP; GIGAmir
Nesmotrâ в ВДУ "vkusnost '" пам'яток робити Selfi на її фоні не рекомендується.Це, звичайно, не КДБ СРСР андроповських часів, .. з них, у відреставрованому будинку урочистостей.

Похожие страницы