Pedra de Lume є великим древнім вулканом

Всім, хто шукає незвичайний відпочинок, варто відправитися на крайній захід Африки, де розташувалися Острови Зеленого Мису - незвичайні і привабливі.

Серед них найбільш плоским називають острів Сал, який хоч і невеликий, але дуже цікавий для туристів. Його назва на португальському позначає «сіль», що пов'язано з видобутком даної приправи. Навіть зараз приїжджі часто спостерігають за цим процесом, який зосередився у вулканічному кратері.

Pedra de Lume є великим древнім вулканом, який вже давно потух, залишивши дивовижні пейзажі. Серед величних скель можна спостерігати солоні ями, що мають всілякі кольори: зелений, рожевий, синій.

Острів Сал в архіпелазі один з найбільш посушливих, тут скрізь присутній «місячний пейзаж», який характеризується скелястих коричневого кольору і безкрайніми рівнинами.

Постійні вітру з Сахари змалювали і обточити височини, вони ж приносять велику кількість пісків, які збираються тут в дюни, як в Дакарі столиці Сенегалу і в інших західноафриканських місцях.

Поширенню посушливості на південь острова Сал сприяє і те, що він досить плоский, найменший серед інших. Тут максимальної є висота в майже 400 метрів. При цьому його розміри:

30 кілометрів - з півночі на південь;
12 кілометрів - із заходу на схід.

Дана ділянка суші відноситься до навітряними групі, розташувавшись на східному краю всього архіпелагу.

Тут майже цілий рік ясне небо, навіть у дощовий період (серпень-жовтень) опади рідко бувають. Вітер в основному дме в північно-східному напрямку.

Рослинність рідкісна, що пов'язано з місцевими умовами:

скелястий пустельний ландшафт;
сухість клімату;
постійні пекучі сонячні промені.

Похожие страницы