Розвивається і міжнародний туризм в АфриціРозвивається і міжнародний туризм в Африці з боку Атлантичного океану, адже там відпочиваючих чекають:

красиві пляжі з розкішним піском;
різноманітна природа;
приємний клімат.

Навіть африканські пустелі не залишилися без уваги туристів. У Сахару або Наміб відправляються екстремали, які жадають поганяти на джипах або мотоциклах. У таких умовах людина здатна переоцінити себе і своє ставлення до світу, тому навіть жаркий клімат Африки в цих частинах не зупиняє справжніх мандрівників.
Міжнародний туризм в Африці

Туризм на африканському континенті лише розвивається, причому на півночі і в ПАР ці процеси набагато інтенсивніше, ніж на решті частини. Це пов'язано з деякими чинниками, які гальмують приплив туристів:

багато країн з низьким рівнем економіки та життя;
відсутність транспортної системи та туристичної інфраструктури;
на деяких територіях є складнощі в політичній ситуації;
недостатня увага уряду до туризму (внутрішній і міжнародний);
деякі ділянки материка мають суворі умови.

Розуміння важливості даної сфери економіки постійно підстьобує створювати нові центри для відпочинку, будувати транспортні шляхи, ефективно використовувати вже наявні можливості.

Історичні пам'ятки необхідні для розвитку туризму в АфрікеСезонность приїзду туристів в Африку залежить від розташування материка - по обидві сторони від екватора. Завдяки цьому завжди знайдеться місце, готове прийняти відпочиваючих з усього світу комфортними умовами.

Похожие страницы